تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

الهامی: تراکتور پرمهره‌ترین تیم ایران است/ شجاعی خواست دژاگه کاپیتان شود

پنج‌شنبه 28 آذر 1398

مربی تراکتور می‌گوید تیمش پرمهره‌ترین تیم ایران است و با دو تعویض، دو بار تاکتیک تیمش را عوض کرده است.

می‌دانستیم نفت مسجد سلیمان ساختار دفاعی خوبی دارد و باید از تک موقعیت‌ها استفاده کنیم. از بازیکنانم تشکر می‌کنم که جانانه بازی کردند. از هواداران خودمان تشکر می‌کنم که ۹۰ دقیقه ما را حمایت کردند. من کمترین سهم را در این برد داشتم اما مستحق این برد بودیم چون یک موقعیت هم به حریف ندادیم. فقط روی یک ضربه کرنر تمرکز ما بهم خورد.

می‌دانم روزهای سخت زودتر از چیزی که فکر می‌کنیم، فرا می‌رسد. باید هر چه زودتر تیم خودمان را آماده کنیم تا تراکتور واقعی و مدنظر همگان ظاهر شود.

عملکرد نه چندان خوب تیمش در نیمه نخست

در نیمه اول با بازی تحت فشار نفت مسجد سلیمان مواجه شدیم. جدول و بازی‌های گذشته نشان از کیفیت بالای نفت مسجد سلیمان بود.

استفاده از بازیکنان خارجی در تیمش

هنگام استفاده از بازیکنان توجهی به ملیت بازیکنان ندارم. سعی می‌کنیم تاکتیکی کار کنیم و در ادامه فصل از قابلیت‌های فردی بازیکنانی مانند مازولا استفاده کنیم. یک مقدار از حیث ارتباط کلامی مشکل دارم و این موضوع برای من سخت شده است اما این بازیکنان خیلی زحمت می‌کشند. در هتل به مازولا گفتم که در آینده این بازیکنان خیلی به ما کمک خواهند کرد.

چرا امروز مسعود شجاعی کاپیتان تیمش نبود و دژاگه

همه جا دعوا است که چه کسی بازوبند را به دستش ببندد اما در تیم ما سر نبستن بازوبند دعوا است. این موضوع را به فال نیک می‌گیرم. تیم از نظر اتحاد تیمی به یک وفاق رسیده است. این موضوع دوستی بازیکنان را نشان می‌دهد. شجاعی خواست که دژاگه کاپیتان شود و گفت دوست دارم تو بازوبند را ببندی.

مسعود شجاعی یکی از باتعصب‌ترین بازیکنان نسبت به تراکتور است. کسی که نزدیک به ۹۰ بازی انجام داده است، باتعصب است. وقتی در بازی قبل گل زدیم، شجاعی روی سکوها اشک ریخت. او بازیکن باتعصبی است.

برنامه تیمش در فصل نقل و انتقالات

هفت، هشت روز دیگر بازی داریم. الان در قید بحث نقل و انتقالات نیستیم. اول باید بررسی کنیم و ببینیم که چه کسی می‌تواند به ما کمک کند. آیا نیاز به بازیکنی ایرانی داریم یا خیر. من صادقانه می‌گویم که از تمام بازیکنام راضی هستم. با احترام به همه تیم‌ها می‌گویم که تراکتور پرمهره‌ترین تیم ایران است. با دو تعویض، دو تاکتیک را عوض کردیم.

ما اولین تیمی هستیم که از فولاد و نفت مسجد سلیمان ۶ امتیاز می‌گیریم. باید از نظر تاکتیکی بهبود پیدا کنیم و در ادامه نتایج بهتری را هم به دست بیاوریم. اگر امروز روی ضد حملات دقت می‌کردیم، می‌توانستیم صاحب موقعیت‌های بهتری شویم.

منبع: ایسنا