تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

مربی تراکتور: تیم‌های دیگر آرزوی داشتن بازیکنان ما را دارند

چهارشنبه 27 آذر 1398

مربی تیم فوتبال تراکتور می‌گوید تیمش بهترین بازیکنان ایران را در اختیار دارد.

با توجه به جدول و نتایج تیم خوب نفت مسجد سلیمان با کادر فنی قوی، بازی سختی را پیش‌بینی می‌کنم. حریف ما در نیم فصل اول باخت نداشته است. ما هم تیم خوبی هستیم و شرایط خوبی داریم. بعد از بازی با فولاد به یک آرامش نسبی رسیدیم. جا دارد از تک تک بازیکنان با غیرت تراکتور تشکر کنم. همه در مسیر حرکت می‌کنیم دنبال این هستیم که تراکتور واقعی را هر چه زودتر شکل دهیم. برای رسیدن به چیزی که مدنظرمان است زمان لازم داریم ولی واقف هستیم که ما تیم تراکتور هستیم و می‌توانیم از سخت‌ترین شرایط بگذریم.

در مرحله گذار هستیم. خواهشم از تمام آذربایجانی‌های باشعور و پرشور این است که در این مرحله به ما کمک کنند و این بازیکنان را همراهی کنند تا بتوانیم فردا تمام چیزی که در بازی با نفت مسجد سلیمان وجود دارد به دست آوریم. شرایط ما طوری است که جای ریسک کردن نداریم. درست است که حریف ما جایگاه خوبی در جدول دارد ولی ما برای بازی فردا می‌خواهیم هرطور شده با حمایت طرفداران عزیزمان سه امتیاز دیگر بگیریم و از این مرحله گذار عبور کنیم.

‌ بازی قبل زمان کافی برای کار کردن نداشتیم. خودم روند رو به رشدی را حس می‌کنم. بازیکنان دنبال این هستند که رشد کنند و یک تیم خوب بسازند تا بتوانند جوابگوی این هواداران عزیز تراکتور باشند. بازیکنان هم‌ قسم شده‌اند. روند رو به رشد ما از آن چیزی که فکر می‌کردم جلوتر است ولی برای تراکتور واقعی هنوز زمان لازم است. این خلا زمانی را فقط مردم خوب آذربایجان، باشعورها و پرشورها پر می‌کنند. جا دارد از بازیکنانم که هفته قبل برای‌مان زحمت کشیدند تشکر کنم. برای بازی فردا نمی‌توانم درباره مصدومان حرف بزنم چون نمی‌دانم به بازی می‌رسند یا نه ولی احسان حاج‌صفی قطعا محروم است با ما نخواهد بود. بعضی از مصدومان ممکن است به بازی فردا برسند. کادر پزشکی که واقعا زحمت می‌کشند، دو، سه روز است که شبانه‌ زور روی یکی، دو بازیکن کار می‌کنند تا هرطور شده آن‌ها را به بازی برسانند.

وضعیت خودش در باشگاه تراکتور

روز اول هم گفتم من بچه آذربایجان هستم و مثل سرباز در خدمت شما هستم. فرقی نمی‌کند باشگاه چه تصمیمی بگیرد. چیزی که برای من مهم است بازیکنان را به آرامش برسانم و یک کار خوب بکنیم که مردم راضی باشند. همه چیزی که من می‌خواهم سربلندی تراکتور است. اصلا به این موضوع فکر نمی‌کنم که بعد از بازی چه اتفاقی میفتد. هر چیزی که خدا بخواهد همان می‌شود. برای من مهم این است که مردم آذربایجان و شما عزیزان از من راضی باشید.

چه کسی گفته است؟ قطعا هر تیمی در نقل و انتقالات فعل و انفعالتی انجام می‌دهد و تراکتور هم از این مستثنی نیست. من این را صادقانه می‌گویم که بهترین یاران فوتبال ایران را تیم تراکتور دارد. تیم‌های بزرگ کشور که رقیب ما هستند آرزوی داشتن بازیکنان ما را دارند. هنوز به چیزی نرسیدیم که بتوانیم کسی را به تیم اضافه کنیم. قطعا راضی نیستم حتی یک نفر از جمع ما جدا شود مگر این که کسی خودش بخواهد برود. بازیکنان ما توانمند هستند. هیچ تیمی از نظر نفری قابل قیاس با تیم ما نیست. من فعلا کمبود خاصی احساس نکردم ولی برای پیشرفت تیم باید فعل و انفعالتی انجام دهیم هرچند هنوز به جمع‌بندی نرسیدیم.

منبع: ایسنا