تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

تراکتور روند رو به رشدی دارد/ اهمیت بالای دیدار با نفت مسجدسلیمان

چهارشنبه 27 آذر 1398

تبریز- سرمربی تیم فوتبال تراکتور با اشاره به بازی اخیر تیمش و پیروزی برابر فولاد خوزستان گفت: تراکتور روند رو به رشدی دارد.

بازی سختی داریم و این دیدار برای ما اهمیت بالایی دارد و می‌خواهیم در حضور هواداران بازی خوبی انجام دهیم.

تراکتور بهترین بازیکنان ایران را دارد

فاصله بازی‌ها به قدری نزدیک است که اصلاً نمی‌شود تغییراتی در تیم ایجاد کرد و در ۹ روز آینده ۳ بازی داریم و باید منتظر بمانیم این چند بازی سپری شود.

کسانی که قبل از من در مجموعه تیم تراکتور بوده‌اند، به کارشان ادامه می‌دهند و من از بدنساز تیم ماشین‌سازی خواستم که به تراکتور بیاید. اینکه در ادامه راه چه اتفاقی می‌افتد، به خدا بستگی دارد.

کار کردن با بازیکنان تراکتور برایم افتخار است

قضاوت نتایجم با مردم خواهد بود. تلاش می‌کنیم بهترین نتایج را کسب کنیم، از لحاظ مهره‌ای از تیم تراکتور راضی هستم و قطعاً هر تیمی در فصل نقل و انتقالات تغییراتی خواهد داشت.

رقبا آرزوی داشتن بازیکنان ما را دارند، برای رسیدن به تراکتور واقعی به زمان نیاز داریم.

در چند روز گذشته روند رو به رشد را در تیم تراکتور احساس می‌کنم و تمام بازیکنانم به دنبال رشد هستند تا تیم خوبی بسازند و پاسخگوی هواداران تراکتور باشند.

ما همه در یک مسیر حرکت می‌کنیم و به دنبال این هستیم که تراکتور واقعی را شکل دهیم. برای رسیدن به هدف موردنظرمان به زمان نیاز داریم.

اهمیت دیدار تیمش با نفت مسجد سلیمان

ما تراکتور هستیم و می‌توانیم از سخت‌ترین شرایط عبور کنیم. الان در مرحله گذار هستیم.

تیم نفت

پیش‌بینی بازی سختی را می‌کنم، این تیم کادر فنی قوی و ترکیب بسیار منسجمی دارد. نفت در نیم‌فصل اول اصلاً نباخته است و البته ما هم تیم خوبی هستیم و شرایط خوبی داریم. با توجه به جدولی که وجود دارد و نتایج خوبی که در هفته‌های گذشته گرفته است، بازی سختی را برای بازی فردا پیش بینی می‌کنم.

منبع: خبرگزاری مهر