تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

ساکت؛ هیجان نیمکت تراکتور در محوطه فنی

جمعه 22 آذر 1398

مربی جدید تراکتوری‌ها پس از روزهای ابتدایی لیگ، باز هم در کنار قرمز پوشان قرار گرفت. او امروز در کنار خط هیاهوی بسیاری برای راهنمایی بازیکنان تراکتور در زمین به راه انداخته بود.

در حالی که ساکت الهامی از ابتدای لیگ نوزدهم به عنوان دستیار مصطفی دنیزلی کارش را با تراکتوری‌ها آغاز کرده بود پس از چند هفته اقدام به ترک این تیم کرد و راهی دیگر تیم تبریزی یعنی ماشین سازی شد.

الهامی که به گواه بازیکنانی که با وی کار کردند یکی از مربیان کاربلد فوتبال ایران محسوب می‌شود هفته گذشته و پس از استعفای دنیزلی باز هم به جمع تراکتوری‌ها اضافه شد تا به همراه شیخ لاری به هدایت تبریزی‌ها بپردازد. او امروز و پس از چند ماه باز هم در یک بازی در کنار تراکتوری‌ها بود و اتفاقا مدت زمان زیادی را در کنار خط طولی زمین ایستاد و بارها و بارها به هدایت بازیکنان پرداخت و با سر وصدایی که در محوطه فنی تیمش به راه انداخته بود تمرینات و اتفاقاتی که پیش از این بازی آنها را مرور کرده بودند را به بازیکنان تراکتور یادآوری می‌کرد.

جنب و جوش فراوان مربی تراکتوری‌ها در محوطه فنی آن در هوای بسیار سرد ورزشگاه باعث هیجانی شده بود که با توجه به آرامش و حرکات آرام و ساده دنیزلی، ماه‌ها بود در کنار نیمکت تراکتوری‌ها را ندیده بودیم.

ساکت الهامی در نهایت پس از بازی به همراه شیخ لاری جز کادرفنی برنده در بازی‌های هفته نوزدهم شدند. گل رضا اسدی در این دیدار باعث شد تا آنها یکی از تیم‌های پیروز در پایان بازی‌های هفته نوزدهم لقب بگیرند. تیمی که پس از پنج دیدار، توانست باز هم به پیروزی دست پیدا کند.

منبع: ورزش سه