تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

تلاش ۸۶دقیقه‌‌ای ساسان علیه فولادی‌ها

جمعه 22 آذر 1398

یکی از برنامه‌های اصلی امروز تراکتور در دیدار با فولاد خوزستان، استفاده از فضای پشت مدافعین با پاس‌های بلند و تیزهوشی ساسان انصاری بود.

تیم فوتبال تراکتور پس از پنج هفته نبردن، امروز توانست در تبریز برابر فولاد با تک گل رضا اسدی پیروز شود و وضعیتش در جدول را بهبود ببخشد. از نکات جالب بازی حضور تعداد زیادی از بازیکنانی بود که سابقه بازی در دو تیم را داشتند.

رشید مظاهری، اکبر ایمانی، محمدرضا خانزاده و ساسان انصاری از تراکتور و احمد عبدالله زاده و عارف آقاسی از فولاد سابقه بازی در دو تیم را در لیگ برتر دارند. در این بین فولادی‌های سابق درخشان ظاهر شدند. رشید مظاهری با سه سیو عالی تیمش را به برد رساند، محمدرضا خانزاده با پاس گل زمینه ساز پیروزی شد.

ساسان انصاری نیز که 86 دقیقه در زمین بود یکی از اصلی ترین محورهای حمله تراکتور دداین دیدار بود، پاس‌های بلند از میانه میدان یک فضای خوب برای انصاری ایجاد می‌کرد تا وی با سرعت و هوش بالای خود بتواند در موقعیت گل قرار بگیرد یا هم‌تیمی‌هایش را فرصت مناسب برای گلزنی قرار بدهد. او 86 دقیقه با جنب و جوش فراوان مدافعین فولاد را اذیت کرد تا کمی نزدیک تر به دروازه خط دفاع را ببندند و نتوانند پیشروی زیادی داشته باشند.

منبع: ورزش سه