تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

بغض شجاعی در رختکن تراکتور/ الهامی: مثل یک سرباز در خدمت تیمم هستم

جمعه 22 آذر 1398

مربی تراکتور می‌گوید کاپیتان تیمش بعد از پیروزی برابر فولاد در رختکن بغض کرده بود.

بازی سختی بود. ما روزهای سختی را گذراندیم. کار برای ما سخت پیش می‌رفت اما با نظم و برنامه پیش رفتیم. بازیکنان به چیزی که با آن‌ها صحبت شده بود، گوش کردند و ثابت کردند، تراکتور همان تراکتور است. می‌دانم روزهای سختی در انتظار ما است و امیدوارم تیم خوبی درست کنیم که به عنوان نماد آذربایجان مقابل تیم‌های قدرتمند تهرانی قد علم کند و به همین روند ادامه دهیم.

بازی به جز ۱۰ دقیقه پایانی که احساسی عقب نشسته بودیم، دست ما بود. فولادی را بردیم که نتایج خوبی گرفته بود و به جواد نکونام هم بابت تیمش خوبش تبریک می‌گویم. یک موقعیت به آن‌ها ندادیم و بازیکنان‌مان با رشادت در این دیدار بازی کردند. پنج شش بازیکن در رختکن کاملا خسته بودند و خوشحالم که بازیکنانم از جان مایه گذاشتند و امیدوارم هوادارانی که همیشه ما را حمایت کردند، دوباره حامی ما باشند. البته تیمی که می‌خواهد قهرمان شود باید بهتر از این‌ها کار کند.

کیفیت زمین

کیفیت زمین تاثیرگذار بود و می‌دانستیم نباید جلوی فولاد اشتباه کنیم زیرا تیم حریف، با ۱۰ نفر حمله می‌کرد و اشتباه کار دستمان می‌داد. ما در این ۲ روز اندازه ۱۰ روز تمرین کردیم و بازیکنان ما رشادت به خرج دادند. کمی باید از لحاظ بدنی روی بازیکنان کار کنیم اما امروز آن‌ها با تمام قوا بازی کردند و به جز ۱۰ دقیقه آخر که احساسی شدیم بازی خوبی ارائه دادیم. روی تاکتیکی هم به گل رسیدیم که نقطه قوت حریف بود. ما هنوز روی حمله کاری انجام نداده‌ایم و تمام تفکرات ما روی کارهای دفاعی بود. بازیکنان ما نشان داده‌اند که شایته بهترین‌ها هستند و مطمئن هستم در ادامه راه، یکی از بهترین تراکتورها را خواهید دید.

بزرگان تیم در خصوص بحث روحی و روانی بسیارتاثیرگذار بودند. شجاعی با وجود این که کاپیتان تیم ملی است و امروز در زمین نبود، بازیکنان را گرم کرد و در رختکن بغض کرده بود. من مانند یک سرباز در خدمت تیم هستم و در کنار بزرگان تیم برای موفقیت تراکتور تلاش می‌کنم. برای من این مهم است که بازیکنان من را از خودشان بدانند و برای بهتر شدن روز به روز تراکتور تلاش کنیم.

کیفیت فنی تیمش

هیچ تیمی به اندازه تراکتور مقابل فولاد، موقعیت ایجاد نکرد. در این ۲ روز کاری نمی‌شد کرد و فقط باید بزرگ‌ترها تیم را جمع می‌کردند. من اکنون نمی توانم درباره ساختار تیم صحبت کنم و فقط درباره بازی حرف می‌زنم. از روند تیم راضی‌ام این می‌تواند تراکتور را از روند منفی که داشت، خارج کند. روزهای سختی را گذراندیم و همه دوست داریم تراکتور قهرمان شود. من این قول را می‌دهم که پیشرفت کنیمو هفته بعد فوتبال بهتری را نسبت به امروز ارائه خواهیم داد.

ما امروز تیمی دفاع می‌کردیم و تیمی حمله می‌کردیم. مجبور بودیم این کار را انجام دهیم زیرا در این ۲ روز تمرین خاصی نکرده بودیم. خوشحالم که نصف موقعیت هم به حریف ندادیم. همه بازیکنان زحمت کشیدند و اگر مسعود و سوگیتا بودند، دست و بال ما بازتر می‌شد.

منبع: ایسنا