تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

شیخ‌لاری: بازیکنان تراکتور، بزرگ اما ظریف هستند/ فرصت دهند تا به کیفیت مطلوب برسیم

پنج‌شنبه 21 آذر 1398

سرمربی تیم تراکتور گفت: از بازیکن سالاری حمایت نمی‌کنم اما بازیکنان بزرگی داریم و می‌توانیم کارهای بزرگی انجام دهیم.

برد و باخت در فوتبال طبیعی است و برخی از مواقع یک پیروزی می‌تواند تمام مشکلات تیم را حل کند. قصد انتقاد از کادر فنی قبلی را ندارم اما در بسیاری از خطوط تیم نیاز به بازنگری دارد و از لحاظ روحی هم شرایط شرایط مناسبی نداریم. در طی ۴۸ ساعت دو برابر آنچه می‌شد کار کرد، تمرین کردیم تا به این بازی برسیم. با فرصت دادن به جوانان تلاش خود را می‌کنیم، اگر به ما فرصت دهند تیم را هر چه سریع‌تر به شرایط آرمانی می‌رسانیم. برای کسب نتیجه به زمان نیاز داریم. ایجاد ساختار هم به زمان نیاز دارد. ما نیاز به صبر و حمایت داریم تا این تیم به کیفیت مطلوب نزدیک شود.

دیدار تیم خود برابر ماشین سازی تبریز

در آن بازی مالکیت توپ به نفع ما بود و بیش از ۶۰۰ پاس دادیم و سعی کردیم بهترین عملکرد را از خود نشان دهیم. من به پست تخصصی زیاد اهمیت نمی‌دهم و اعتقاد دارم ویژگی‌ بازیکنان فراتر از یک پست تخصصی است. بعد از این دیدار، یک تیم آنالیزور و یک بدنساز که بیشتر از ما اطلاعات داشته باشد، برای تیم جذب خواهم کرد.

شجاعی و میمبلا چهار اخطاره هستند و سوگیتا، سلیمی و اسدی هم مصدوم‌اند.

هواداران از نتایج تیم آزرده خاطر شدند و از آنها می‌خواهیم که از تیم حمایت کنند. بازیکنان تیم تراکتور بزرگ اما ظریف هستند. اگر اشتباهی صورت گرفته به حساب من بنویسید و از بازیکنان تیم حمایت کنید تا تیم به نتایج دلخواه برسد. تا اینجای فصل زمان زیادی از دست داده‌ایم. چهار روز برای تمرین فرصت داشتیم که تنها دو روزش را موفق به تمرین شدیم.

دنیزلی سرمربی سابق این تیم

قصد ندارم کار دنیزلی را زیر سوال ببرم اما ایشان همان کارهایی را می‌کردند که در زمان پاس تهران هم انجام می‌دادند، در حالی که شرایط فرق کرده است. نمی‌خواهم از بازیکن سالاری حمایت کنم اما بازیکنان بزرگی داریم و می‌توانیم کارهای بزرگی انجام دهیم.

جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان به نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل تراکتور نرسید.

منبع: ایسنا