تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

صادقیان: از ۸۰هزار نفر فقط ۷ نفر مرتکب تخلف شدند

چهارشنبه 20 آذر 1398

مدیرعامل باشگاه تراکتور گفت:ما باید کاری کنیم که برخی تماشاگرنماها اجازه ندهند زیبایی‌های ورزش گرفته شود.

اتفاقات بازی تراکتور و استقلال

متاسفانه رسانه ملی و در یکی از بخش‌هایش به جای نشان دادن زیبایی‌ها و اینکه تماشاگران فهیم تراکتور چه کارهایی انجام دادند مسائل دیگری را مطرح کرده است. برخی از رسانه‌ها به مسائلی پرداختند که اصلا به بازی روز جمعه ارتباط نداشت.

وقتی هوادار تراکتور در جایی حضور دارد قطعا شور و اشتیاق هم در آنجا وجود دارد. از وقتی که تراکتور به لیگ برتر آمده انرژی هم به لیگ برتر تزریق شده است. ما به تماشاگران تراکتور به عنوان یک سرمایه بالقوه نگاه می‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتور تاکید کر د: شما ببینید در خیلی از کشورها برای حضور تماشاگران هزینه می‌کنند ولی هوادار ما با علاقه وارد ورزشگاه می‌شود باید به این سرمایه ارج بنهیم.

وقتی ادعا می‌کنیم تراکتور جزو پنج تیم پرتماشاگر دنیا است چرا رسانه ملی روی این موضوع که ما پنجمین تیم پرتماشاگر دنیا هستیم مانور نمی‌کند و حداقل‌ها را نشان می‌دهد. همه جا می‌گویند دیکته نانوشته غلط ندارد ولی ما برای این موضوعات راهکار داریم و فرهنگی را در هواداران ایجاد می‌کنیم که خود آنها ایراداتشان را بگیرند.

ما باید کاری کنیم که برخی تماشاگرنماها اجازه ندهند زیبایی‌های ورزش گرفته شود. من فقط از رسانه ملی درخواست دارم همانطور که بازی‌های استقلال و پرسپولیس را نشان می‌دهند پخش بازی‌های تراکتور را هم در اولویت قرار دهند. هوادار ما شخصیتی دارد که وقتی تیمش می‌بازد بازیکنان را تشویق می‌کند و در حالی که در حضور من خیلی از هواداران دیگر تیم‌ها صندلی شکسته‌اند اما هواداران تراکتور زباله‌ها را جمع‌آوری می‌کنند.

چرا باید تعدادی از تماشاگران حرکاتی را در استادیوم انجام دهند و فضای ورزشگاه را تحت تاثیر برخی شعارها قرار دهند

مراتبی را اطلاع دادند و یک عده هم دستگیر شدند ولی از 80 هزار نفر فقط 7 نفر دچار چنین تخلفاتی شدند و ناراحتی من این است که چرا 79 هزار و 993 نفر دیگر را ندیده‌اند و فقط روی این هفت نفر بحث کردند. تراکتور متعلق به آذربایجان است و مردم آن را دوست دارند. ما در مدارس بچه‌هایی داریم که وقتی تراکتور می‌بازد گریه می‌کنند. این مسائل باید دیده شود و وقتی ما با کمترین امکانات تماشاگران را به ورزشگاه می‌کشانیم طبیعتا باید از زحمات آنها بابت حضورشان تشکر هم کنیم.

درمورد مشکلاتی هم که اشاره شده وزارت ورزش و وزارت ارشاد نیز باید کار کنند در هر صورت وقتی در یک مجموعه عده‌ای را به عنوان تماشاگر جمع می‌کنیم باید آنها را شاد کنیم. وزیر ورزش هم مثل من و شما خودش هوادار است. ما همه در قالب یک هوادار هستیم و باید به زحمات هواداران ارج نهاده و جایگاه خودمان را بالا ببریم.

منبع: وبسایت برنامه نود