تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

دنیزلی: حاج‌صفی مقابل شهرخودرو غایب است/ با دلال‌ها کاری ندارم

چهارشنبه 20 آذر 1398

سرمربی تراکتور می‌گوید پس از قهرمانی این تیم در لیگ، سمتش تغییر می‌کند اما این به معنای ترک تراکتور نیست.

اگر به سه بازی اخیر دقت بکنیم، در آن سه شکست، دو بازی را نسبتا خوب عمل کردیم اما در یکی از آن‌ها مشکل داشتیم. ما فقط یک سوم لیگ را پشت سر گذاشته‌ایم. در حال حاضر فقط بازی‌های ما مهم نیست و بازی‌های تیم‌های صدرجدولی هم مهم است. از اهداف روز اولمان جا نماندیم و برای رسیدن به آن تلاش می‌کنیم. به هر حال این نتایج در همه جای دنیا رخ می‌دهد. از ۱۰ بازی‌ای که انجام دادیم، شش بازی خارج از خانه بوده است. اگر این‌طور ارزیابی کنیم، نتایج بدی کسب نکردیم. اگر این جدول را برعکس کنیم و اول لیگ شکست‌ها را داشتیم و سپس بردها را کسب می‌کردیم، همه بیشتر راضی بودند. پرشورها خیالشان راحت باشد، من به تیمم اطمینان دارم.

من با آقای زنوزی و صادقیان درباره مسائل مختلف تیم مشورت می‌کنیم و برای موفقیت تیم تلاش می‌کنیم. بعد از آخرین بازی مصاحبه‌ای داشتم که به پرشورها گفتم یقین داشته باشید که به هدفمان می‌رسیم. این را دوباره تکرار می‌کنم. به هر حال این طور مسائل در تمام لیگ‌ها و کشورها رخ می‌دهد. برای مثال پارسال در سوپرلیگ ترکیه باشاک‌شهیر در پنج هفته پایانی هشت امتیاز از باقی تیم‌ها جلو بود اما در پایان قهرمان نشد.

در آستانه دیدار با شهرخودرو خبری آمد که حاج‌صفی مصدوم شده و او را در اختیار نداریم. ما نمی‌دانیم تا آغاز بازی مشکلی خواهیم داشت یا نه ولی در ادامه این موضوع مشخص می‌شود. هر شرایطی که پیش بیاید، پرشورها خیالشان راحت باشد چون ما از پس مشکلات بر می‌آییم.

به لحاظ فکری مشکلی نداریم. در ابتدای فصل چنین فکری داشتیم اما نشد. به هر حال ما آنالیزهایمان را انجام می‌دهیم و یک دوست ایرانی هم داریم که در این زمینه هم کمک می‌کند. من کل بازی‌ها را تماشا و آنالیز می‌کنم.

حمایت‌هایی که از سوی زنوزی صورت گرفته

به هر حال ما برای برنامه طولانی به اینجا آمدیم نه برای یک سال. من در تیم خواهم ماند و با تیم کار خواهم کرد. این همکاری به مدت طولانی خواهد بود. تا زمانی که تراکتور قهرمان شود، من موقعیتم را تغییر نخواهم داد. بعد از قهرمانی تراکتور، احتمال تغییر شغلم وجود دارد. البته این به معنای رفتن از باشگاه نیست و می‌مانم و شغلم را تغییر می‌دهم. من از همه هواداران تشکر می‌کنم. امیدوارم آن‌ها را به هرچه که لایق هستند، برسانیم.

فشارهایی که برخی دلالان

چه کسانی بودند؟ ما با دلالان کاری نداریم.

منبع: وبسایت برنامه نود