تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

زوج ژاپنی-پرویی، محرک جدید خط‌هافبک تراکتور

چهارشنبه 20 شهریور 1398

با حضور مهاجم پرویی در تراکتور باید بگوییم که سوگیتا، زوج خود را در میانه میدان پیدا کرده است.

میمبلا،‌هافبک پرویی تیم تراکتور آذربایجان در بازی مقابل پرسپولیس نمایشی قابل تحسین داشت. او در اولین بازی خود در تبریز و حضور هواداران تراکتور یکی از بهترین‌های تیمش بود. این‌هافبک تکنیکی، علاوه بر حضوری موفق در کارهای تیمی، در کارهای انفرادی و به نمایش گذاشتن تکنیک فردی خود نیز موفق عمل کرد و شوت سهمگین او از روی ضربه آزاد نیز اگر با واکنش دیدنی بیرانوند همراه نمی شد، می‌توانست یکی از بهترین گل‌های لیگ نوزدهم را رقم بزند.

حضور میمبلا در تراکتور با توجه به عملکرد خوبش مقابل پرسپولیس را باید یک اتفاق بسیار مثبت دانسته و از این بازیکن به عنوان یک خرید خوب برای تراکتور یاد کنیم. خرید خوبی که از نظر کیفیت فنی و خیلی از موارد دیگر به یوکی سوگیتا،‌هافبک ژاپنی تراکتوری‌ها شباهت دارد. سوگیتا به عنوان یکی از بهترین خریدهای تراکتور در لیگ هجدهم، امسال نیز در جمع سرخ پوشان حضور دارد و به نظر می‌رسد که بعد از یک فصل، زوج خود را در تراکتور یافته است زوجی که باید از آن به عنوان طلایی ترین زوج تراکتور در فصل ۹۹-۹۸ یاد کنیم.

طلایی ترین زوج تراکتور

سوگیتا و میمبلا، دو‌هافبک سرعتی، تکنیکی و خلاق تیم تراکتور رابطه بسیار خوبی باهم داشته و در تمرینات نیز معمولا در کنار یکدیگر حضور دارند. این موضوع می‌تواند باعث خلق طلایی ترین زوج تراکتور در لیگ نوزدهم شده و خط‌هافبک تراکتور را به یک خط‌هافبک غیر قابل مهار تبدیل کند. دنیزلی که همواره نشان داده در استفاده از‌هافبک‌های هجومی و خلاق، مهارت بالایی دارد، روی این دو‌هافبک تیمش حساب ویژه‌ای باز کرده است.

منبع: ورزش سه