تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

ترکیب احتمالی تراکتور در مقابل نفت MIS

پنج‌شنبه 31 مرداد 1398

تیم تراکتور امروز در حالی به مصاف نفت مسجد سلیمان می‌رود که همه منتظر رونمایی از تیم مصطفی دنیزلی هستند.

سرخپوشان تبریزی امشب نخستین بازی فصل خود را همچون لیگ هجدهم در مسجد سلیمان برگزار خواهند کرد. آن‌ها در شرایطی به مصاف نفت می‌روند که در ماه‌های اخیر تمرینات منظم و اردوی خوبی را با هدایت مصطفی دنیزلی پشت سر گذاشتند و حالا آماده شروع رقابت‌ها هستند.

محمدرضا اخباری، اکبر ایمانی و مازولا سه بازیکن مصدوم تراکتور هستند که احتمالا امروز دور از ترکیب اصلی خواهند بود. دنیزلی وضعیت ایمانی را «جدی تر» عنوان کرد.

رشید مظاهری دروازه بان شماره یک تراکتور، امروز در درون دروازه قرار خواهد گرفت. زوج خط دفاعی را محمدرضا خانزاده و ایمان سلیمی تشکیل می‌دهند. در سمت چپ میثم تیموری حضور خواهد داشت و در سمت راست نیز از بین مهدی تیکدری و احمد موسوی یکی برگزیده خواهد شد.

تی تی‌ها خط‌هافبکی سه نفره خواهند داشت. احسان حاج صفی و مسعود شجاعی عناصر اصلی خواهند بود و از بین مهری و شکاری یکی به میدان می‌رود. در تمرین آخر سرخپوشان آذربایجان، مهری به همراه حاج صفی‌هافبک دفاعی و میانی بودند. البته میمبلا نیز گزینه بازی خواهد بود.

در خط حمله سوگیتا و دژاگه وینگرهای تراکتور هستند و در نوک خط حمله ساسان انصاری به میدان می‌رود. باتوجه به مصدومیت و جدایی چند بازیکن و همچنین عدم خرید یک مهاجم، دست دنیزلی در این بازی کمی بسته به نظر می‌رسد و تراکتورِ اصلی را باید در مقابل پرسپولیس ببینیم.

ترکیب احتمالی تراکتور در مقابل نفت مسجد سلیمان: رشید مظاهری، میثم تیموری، محمدرضا خانزاده، ایمان سلیمی، مهدی تیکدری، احسان حاج صفی، مسعود شجاعی، سعید مهری، اشکان دژاگه، یوکیا سوگیتا و ساسان انصاری.

منبع: ورزش سه