تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

عکس ویژه؛ پیراهن‌‌های تیم ملی به تراکتور رسید؟

چهارشنبه 23 مرداد 1398

لباس تیم ملی در جام‌جهانی ۲۰۱۸ و جام ملت‌های ۲۰۱۹ را با لباس فصل جدید تراکتور مقایسه می‌کنیم.

روز قبل از لباس فصل جدید تراکتور رونمایی شد. در این جشن خانوادگی که استقبال خوبی هم از آن شد، کاپیتان‌های تیم ملی با پوشیدن پیراهن تراکتور، پیراهن این تیم در لیگ نوزدهم را به رسانه‌ها و مردم نشان دادند. اتفاقی که بازخوردهای متفاوتی در صفحات مجازی داشت. یکی از بیشترین بحث‌هایی که در مورد لباس تراکتور شد، شباهت آن به پیراهن تیم ملی است. اتفاقی که این شائبه را به وجود آورده پیراهن‌های باقی مانده تیم ملی به تراکتور هدیه داده یا فروخته شده است.

با مقایسه لباسی که تراکتور رونمایی کرد، با لباس تیم ملی، مشخص می‌شود که این دو پیراهن با وجود شباهتِ زیادی که دارند، با هم متفاوت‌اند. پیراهن قرمز تیم ملی که در جام جهانی و بازی مقابل اسپانیا پوشیده شده بود، خط‌های مشکی در آن نهفته بود، ولی در پیراهن تراکتور این رنگ مشکی مشاهده نمی‌شود و یک دست قرمز است. همچنین روی آستین لباس تراکتور یک خط سفید وجود دارد، ولی روی لباس تیم ملی چنین خطی مشاهده نشد.

پیراهن دوم تراکتور هم مانند لباس نخست تیم ملی، سفید رنگ است. هر چند که این دو پیراهن هم تفاوت زیادی با هم دارند. پیراهنی که شجاعی برای جام ملت‌های پوشیده بود، روی شانه آن سه خط قرمز دیده می‌شد، ولی پیراهنی که روز قبل مسعود شجاعی پوشید فاقد این سه خط است. همچنین روی بازوی لباس تیم ملی در جام‌ ملت‌ها یک خط قرمز هم بود که در لباس فصل جدید تراکتور این خط وجود ندارد. یا اینکه گوشه لباس تراکتور سه قرمز دارد، ولی لباس تیم ملی این سه خط را نداشت.

این‌ها فقط گوشه‌ای از تفاوت پیراهن تیم ملی با لباس فصل جدید تراکتور است. هر دو لباس از آدیداس خریداری شده و احتمالا به همین خاطر شباهت زیادی به هم دارند. به خصوص اینکه آدیداس برای چنین لباس‌هایی که سود مالی خوبی برایش ندارد، طرح جدید نمی‌زند و هم تیم ملی و هم تراکتور، از طرح‌های آماده آدیداس استفاده کردند.

منبع: وبسایت برنامه نود