تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

باشگاه یونانی بی‌خیال مدافع تراکتور نمی‌شود

سه‌شنبه 22 مرداد 1398

باشگاه اوفی سرته با ارسال نامه جدید به تراکتور درخواست مجدد خود برای جذب ایمان سلیمی را ارائه کرد.

ایمان سلیمی مدافع 23 ساله تراکتور از مدت‌ها قبل با پیشنهادی از سوی اوفی سرته یونان مواجه شده اما با توجه به قراردادی که با سرخپوشان آذربایجان دارد نمی تواند آزادانه راهی لیگ یونان شود.

از این رو باشگاه اوفی سرته درخواست رسمی خود برای جذب سلیمی را به تراکتوری‌ها ارسال کرده بود اما مسئولان باشگاه تبریزی هیچ واکنشی نشان ندادند و با توجه به تداوم حضور این مدافع در تمرینات تراکتور گفته شد که انتقال او به یونان منتفی شده است.

با این وجود اما مسئولان باشگاه اوفی سرته همچنان به دنبال جذب ایمان سلیمی هستند. آنها بعد از آنکه پاسخی از سوی تراکتور به درخواست اول شان دریافت نکردند، نامه جدیدی را به این باشگاه ایمیل کردند و خواهان پاسخگویی آنها شدند.

گفته می‌شود در این درخواست مسئولان یونانی اعلام کرده اند که حاضرند مبلغ خوبی برای آزاد شدن سلیمی به تراکتور پرداخت کنند و باید دید واکنش سرخپوشان به این نامه جدید چه خواهد بود.

در این خصوص مصطفی دنیزلی مخالفت رسمی اش را با انتقال سلیمی به یونان اعلام کرده اما در صورتی که تراکتوری‌ها بتوانند یک مدافع وسط جدید به خدمت بگیرند، احتمال آزادکردن سلیمی از سوی آنها بیشتر می‌شود. حال باید منتظر ماند و دید در نهایت این ماجرا چه سرنوشتی پیدا می‌کند.

منبع: ورزش سه