تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

سلیمی بی خیال یونان شد

چهارشنبه 16 مرداد 1398

علی رغم پیشنهاد تیم یونانی، مدافع تراکتور با جدیت در ترکیب سرخ پوشان حضور می‌یابد.

هفته گذشته خبرهایی مبنی بر احتمال جدایی ایمان سلیمی از تراکتور منتشر شد. بر اساس این اخبار ایمان سلیمی مدافع ۲۳ ساله تراکتور با پیشنهادی از تیم اوفی سرته یونان مواجه شده اما با توجه به قراردادی که با باشگاه آذربایجانی دارد، برای انجام این انتقال باید رضایت آنها را بگیرد. باشگاه یونانی از حدود ۳ هفته پیش نامه نگاری‌هایی با تراکتور در این خصوص انجام داده اما سرخپوشان تبریزی هنوز نظر موافق خود را اعلام نکردند.

روز گذشته ایمان سلیمی در ترکیب تیم تراکتور مقابل نود حضور داشت و بازی قابل قبولی انجام داد. با توجه به شرایط تیم به نظر نمی رسد که مصطفی دنیزلی اجازه خروج سلیمی را صادر کند. نفرات حاضر در خط دفاعی تیم تراکتور به گونه‌ای هستند که سرمربی ترکیه‌ای سرخ پوشان، حساب ویژه‌ای روی سلیمی باز کرده و جدایی او می‌تواند برای تراکتور مشکل ساز باشد.

حضور ایمان سلیمی در بازی مقابل نود به عنوان بازیکن ثابت نشان داد که وی در برنامه‌های تراکتور ۹۹-۹۸ حضور ویژه‌ای دارد. با توجه به شناختی که از سلیمی وجود دارد، به نظر نمی رسد که پیشنهاد تیم یونانی و مخالفت تراکتور خللی در عملکرد او ایجاد کند چرا که همان گونه که اشاره شد، ایمان مقابل نود عملکرد قابل دفاعی داشت و به نظر می‌رسد که بی خیال یونان شده و در اندیشه حضوری قدرتمند در تراکتورِ 99-98 است.

منبع: ورزش سه