ابقا الهامی روی نیمکت تراکتور/ سوگیتا و فورچونه رفتنی شدند

https://cdn.isna.ir/d/2019/07/15/4/57909745.jpg

دو خارجی گران قیمت و تاریخ‌ساز تراکتور از این تیم کنار گذاشته شدند.

پس از استعفای مدیرعامل و سرمربی تراکتور تغییراتی در این تیم رخ داد و ساکت الهامی که در ابتدای فصل از نیمکت تراکتور کنار گذاشته شده بود به این تیم برگشت و موقتا به مرد اول کادر فنی این تیم تبدیل شد. البته نتایج خوب الهامی باعث شد تا تراکتور دوباره به جمع مدعیان برگردد و پس از پایان نیم‌فصل نخست حالا تغییرات عجیبی را در این تیم شاهد هستیم.

کوین فورچونه، گران‌قیمت‌ترین بازیکن تاریخ لیگ ایران که در ابتدای فصل به تراکتور پیوست، پس از مصدومیت‌های متوالی راضی نبودن کادر فنی از این بازیکن، قراردادش را با تراکتوری‌ها فسخ کرد و رفتنی شد. یوگی سوگیتا، نخستین بازیکن ژاپنی تاریخ لیگ ایران نیز علی رغم بازی‌های خوبی که در ابتدای فصل از خود نشان داده بود، بعد از آمدن الهامی از ترکیب این تیم کنار گذاشته شده بود و حالا قرار است قرارداد او هم به مانند فورچونه فسخ شود تا او هم راهی کشور خودش شود.

دیگر خروجی احتمالی تراکتوری‌ها، احمد موسوی خواهد بود که به احتمال زیاد به ماشین سازی برخواهد گشت. همچنین ساکت الهامی که موفق شد در 5 دیداری که هدایت تراکتور را برعهده داشت، 4 پیروزی و یک تساوی کسب کند، با نظر محمدرضا زنوزی تا انتهای فصل مرد اول کادر فنی سرخ‌های تبریزی خواهد بود.

منبع: ایسنا

The Latest