مربی موفق این روزهای لیگ

https://static2.farakav.com/files/pictures/01462258.jpg

دو بازی مهم تراکتوری‌ها در دو هفته اخیر شش امتیاز حیاتی برای این تیم به همراه داشت. اتحاد ساکت و تبریزی‌ها در دو دیدار اخیر دو برد مهم برابر دو حریف سفت و سخت برای آنها به همراه داشت.

درست زمانی که تراکتوری‌ها در شرایط بسیار بدی از نظر روحی و روانی و البته کسب نتیجه به سر می‌بردند اتفاقات خوبی برای این تیم در بازی‌های سخت پایان نیم فصل افتاد.

تراکتوری‌ها که سایه سرمربی و مدیرعامل را بالای سر خود نداشتند پس از شکست در دربی تبریز، ساکت الهامی را به عنوان مربی موقت بالای سر تیم گذاشتند تا بتوانند با حداقل سوخت نیم فصل اول را در بازی پایانی برابر فولاد خوزستان پشت سر بگذارند اما اتفاقات به گونه‌ای دیگر برای این تیم پیش رفت.

ساکت الهامی که در ابتدای لیگ هم به عنوان مربی بالای سر تراکتوری‌ها بود در دیدار برابر فولاد تیمش را به گونه‌ای به میدان فرستاد که در وهله اول با شکست بازی را به پایان نرسانند و اگر هم شد که در نهایت شد، سه امتیاز را به حساب خود واریز کنند و این اتفاق در دقایق پایانی بازی سخت دو تیم افتاد.

در دقایقی که بازیکنان فولاد راه دروازه تراکتور را در پیش گرفته بودند و بارها با ضربات و شوت‌های محکم و جاندار خود رشید مظاهری را به واکنش‌های پی در پی واداشته بودند یک حرکت از سوی قرمزها و در نهایت ضربه اسدی سه امتیاز مهم برای تبریزی‌ها به همراه آورد.

اما در دومین دیدار که در حقیقت اولین بازی دور برگشت لیگ نیز محسوب می‌شد ساکت الهامی باید تیمش را برابر تیمی که به میدان می‌فرستاد که در وهله اول بتواند با پیروزی بازی را پشت سر بگذارد و پس از آنها نیز این اتفاق با یک برد پرگل در دیداری خانگی اتفاق می‌افتاد.

هر آنچه که هست تراکتوری‌ها از همان دقایق ابتدایی راه دروازه مسجدسلیمان را در پیش می‌گرفتند تا بتوانند با گلزنی‌های فراوان اولین شکست را به این تیم تحمیل کند. هر چند مسجدسلیمانی‌ها فشار بسیاری را در نیمه اول تحمل کردند اما در نهایت اسیر حملات تیم میزبان شدند و‌ای بار ضربه دیدنی ایمانی سه امتیاز شیرین برای این تیم به همراه داشته باشد.

حالا ساکت الهامی با کسب شش امتیاز در دو دیدار یکی از بهترین آمارهای شروع در تیم‌های لیگ برتری را به نام خود زده است و بسیار امیدوار است تا بتواند فعلا این روند را ادامه دهد و بتواند موجبات موفقیت تراکتوری‌ها را رقم بزند و آن طور که به گوش می‌رسد او می‌تواند فعلا با موفقیت در بازی‌های آینده روی نیمکت تبریزی‌ها بنشیند.

منبع: ورزش سه

The Latest