‌نباز‌‌های تارتار، سد تراکتور در مسیر صدرنشینی

https://static.farakav.com/files/pictures/01458792.jpg

تراکتور در صورت برد مقابل نفت مسجدسلیمان می‌تواند امید زیادی برای رسیدن به صدرجدول پیدا کند.

تراکتور در شرایطی فردا در چارچوب رقابت‌های هفته شانزدهم لیگ برتر مقابل نفت مسجدسلیمان قرار می‌گیرد که در حال حاضر با 21 امتیاز در رده هشتم جدول رده‌بندی قرار دارد. این درحالی است که سرخ‌پوشان فوتبال آذربایجان دو بازی معوقه با شهرخودرو و پیکان دارند. از این رو اگر آنها نفت مسجدسلیمان را شکست دهند 24 امتیازی خواهند شد و امید زیادی پیدا خواهند کرد تا با نتیجه گیری مطلوب در دو بازی معوقه شان بار دیگر به صدرجدول رده‌بندی لیگ برتر برسند.

البته حریف فردای تراکتور تیمی خاص در لیگ نوزدهم محسوب می‌شود. نفتی‌ها از ابتدای فصل با هدایت مهدی تارتار هیچ شکستی در کارنامه‌شان ثبت نشده و حالا که سرمربی شان هم اعلام کرده در تعطیلات لیگ به دلیل مشکلات مالی جدا می‌شود، بی تردید انگیزه زیادی دارند تا این رکورد فوق العاده را در بازی فردا با تراکتور هم حفظ کنند.

باید منتظر ماند و دید «نباز»‌های لیگ برتر قادر خواهند بود در تبریز هم هواداران را غافلگیر کنند یا اینکه تراکتور می‌تواند با برد مقابل نفت مسجدسلیمان بار دیگر به صدرجدول لیگ نزدیک شود. دیدار دو تیم ساعت 15:30 فردا در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار می‌شود.

منبع: ورزش سه

The Latest