واکنش باشگاه تراکتور به خبر مذاکره با مربی ایتالیایی

https://media.mehrnews.com/d/2019/12/15/4/3320361.jpg

سرپرست باشگاه تراکتور گفت: هواداران، تراکتور متفاوت‌تری در نیم فصل دوم می‌بینند.

آخرین وضعیت انتخاب سرمربی تیم تراکتور

باتوجه به فشردگی مسابقات، تمرکز اصلی کادر مدیریتی و کادر فنی برای کسب حداکثر امتیازات از بازی‌های آتی است. هیات مدیره تراکتور پس از جمع بندی‌های لازم در تعطیلات نیم فصل، تصمیمات مناسب برای رسیدن تیم به ثبات را اتخاذ خواهند کرد.

مذاکره با یک سرمربی ایتالیایی

مطرح شدن نام مربیان خارجی تنها گمانه‌زنی است. جلسه هم اندیشی خوبی با حضور پیشکسوتان باشگاه برگزار شده و کمیته فنی نیز طی این هفته معرفی می‌شود تا تصمیم گیری‌ها به صورت کارشناسی و با ارزیابی وضعیت فعلی باشد.

معتقدم فردی باید به عنوان سرمربی انتخاب شود که بتواند با فرهنگ ما ارتباط برقرار کرده و به راحتی اینجا زندگی کند. هواداران مطمئن باشند که تصمیم خوبی در خصوص سرمربی آینده تیم گرفته می‌شود.

ناراحتی مالک باشگاه از شرایط اخیر تراکتور

آقای زنوزی فردی است که سرمایه‌اش را به خاطر عشق به وطن در ورزش هزینه کرده است؛ نباید اجازه دهیم عده‌ای با هدف سوء استفاده، مسائلی را در سکوها به جریان بی‌اندازند. اکنون تیم‌های صنعتی و تیم‌ استقلال با مسائل و مشکلات مالی مواجه هستند. اما آقای زنوزی دو تیم را خریداری کرده و با بهترین امکانات مالی اداره می‌کند.

اصلی‌ترین رقیب تراکتور حاشیه است

هواداران می‌توانند با حمایت‌هایشان، آقای زنوزی را برای ادامه تیمداری دلگرم کرده و با حاشیه‌سازان برخورد کنند.

نقل و انتقالات تیم

آقای الهامی و شیخ لاری به طور کامل تراکتور را می‌شناسند و بازیکنان جدید بر اساس نظرات کادرفنی جذب خواهند شد؛ البته در حال حاضر تمرکز ما برای کسب حداکثر امتیازات از بازی‌های پیش رو است.

وضعیت کوین فورچونه

فورچونه از نیمکت نشینی گلایه دارد و به همین دلیل پس از بازی با شاهین شهرداری بوشهر در تمرینات تیم شرکت نکرده است که پرونده انضباطی در این زمینه تشکیل شده و قطعاً تصمیماتی گرفته می‌شود تا باشگاه از نظر مالی ضرر نکند.

نوع جذب بازیکن آسیب شناسی شده است

بازیکنی جذب می‌شود که با فرهنگ ما سازگاری داشته باشد و اولویت نخست، جذب بازیکنان داخلی است؛ در غیر این صورت، بازیکن خارجی رزومه‌دار به جمع تراکتور اضافه خواهد شد.

روند رو به رشد تیم شروع شده و این موضوع در بازی با فولاد مشهود بود. با حمایت بیشتر هواداران، نتایج تیم بهتر هم می‌شود.

منبع: خبرگزاری مهر

The Latest