مشکل باشگاه تراکتور مدیریت است/ باید مربی شجاع بیاورند

https://media.mehrnews.com/d/2019/10/26/4/3276793.jpg

مدیرعامل پیشین باشگاه تراکتور ضمن انتقاد از بی برنامگی این باشگاه گفت: مشکل تراکتور عدم مدیریت است.

عملکرد پر فراز و نشیب تراکتور تبریز در فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر در نهایت به جدایی مصطفی دنیزلی سرمربی این تیم و سپس استعفای غلامرضا صادقیان از مدیرعاملی باشگاه منجر شد. این شرایط نشان می‌دهد اوضاع در تیم تراکتور مناسب نیست و حاشیه‌های زیادی دامنگیر باشگاه شده است.

محمدحسین جعفری مدیرعامل پیشین تراکتور در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص اتفاقات اخیر پیرامون خصوصی شدن مالکیت این باشگاه و تغییرات متوالی روی نیمکت این تیم صحبت کرد.

پول برای نتیجه گیری تراکتور کافی نیست

مدیریت تراکتور توسط بخش خصوصی

دو سالی است که تراکتور به بخش خصوصی واگذار شده است. آقای زنوزی واقعا هزینه‌های زیادی انجام داده است که تراکتور بتواند بازیکنان و مربیان شاخصی داشته باشد اما دیدید که همه چیز به پول ختم نمی شود. در واقع تراکتور برای موفقیت نباید تمام تکیه اش را به پولی می‌داد که نفش مهمی در پیروزی مقابل باشگاه‌های باثبات ندارد. وقتی تیم در اختیار سپاه بود پول نداشتیم. حالا تراکتور به بخش خصوصی رسیده است و پول دارد اما مدیریت نه!

حاشیه نمی گذارد تراکتور نتیجه بگیرد

متاسفانه حاشیه‌های خواسته و ناخواسته‌ای در تراکتور وجود دارد که مانع از موفقیت تیم با این حجم از پول دادن‌ها شده است. به همان اندازه که پول در تراکتور آمده است حاشیه نیز وجود دارد.

انتقاد هوادار به جا است

دلخوری محمدرضا زنوزی مالک تراکتور از انتقادات هواداران این باشگاه

اگر تراکتور به چنین تیم مهمی تبدیل شده به خاطر هوادارانش است. باید قبول کرد که آقای زنوزی در برهه زمانی بدی اقدام به خرید تراکتور کرد اما هوادار هم وقتی می‌بیند تیمش چهارگل در خانه از استقلال می‌خورد انتقاد می‌کند. زنوزی نباید به این زودی‌ها دلسرد شود.

مشکل تراکتور بی برنامگی و سوء مدیریت است

مشکل جدی تراکتور در برنامه ریزی و مدیریت است. این تیم ثبات لازم مدیریتی و برنامه مشخصی برای آینده نداشته است.

زنوزی باید دلالیسم تراکتور را نابود کند

گفته می‌شود برخی دلالان فوتبالی باعث مشکلات فنی و مدیریتی تراکتور شده اند

نمی توانم این موضوع را تایید یا تکذیب کنم چون در کنارشان نیستم اما بطور قطع معتقدم که زنوزی باید ریشه آنها را بخشکاند. او باید رفتارهایی انجام دهد که حضور ناخواسته و سوء استفاده‌های بی‌جای دلال‌ها را از بین ببرد. مالک تراکتور باید این کار را هر چه زودتر انجام دهد.

آقای زنوزی مالک باشگاه است و برای باشگاه خودش هم مدیرعامل تعیین کرده است. پس نیازی به حضورش در زمان عقد قرارداد با بازیکنان و مربیان در تهران، استانبول و روسیه نیست. او باید وارد مسائل کلان شود نه چنین موضوعاتی که می‌تواند حاشیه به وجود بیاورد.

تراکتور مربی شجاع می‌خواهد

تغییرات متوالی روی نیمکت تراکتور

دنیزلی تمام تلاش خود را کرد اما نتوانست موفق باشد. حالا وقتش است یک مربی شجاع به تراکتور بیاید. فرقی هم ندارد داخلی باشد یا خارجی. او باید قاطعانه در مقابل انتقادات بایستد و بهترین تصمیمات فنی را برای جمع کردن حاشیه‌های پیرامونی بگیرد.

منبع: خبرگزاری مهر

The Latest