انتقاد شدید مس کرمان به لغو بازی با تراکتور

https://cdn.mashreghnews.ir/d/2019/12/15/4/2668824.jpg

باشگاه مس کرمان با صدور بیانیه‌ای نسبت به لغو بازی با تراکتور در جام حذفی واکنش نشان داد.

، سازمان لیگ فوتبال کشور در حالی این بازی را به واسطه تکریم تیم ملی امید و بازی‌های این تیم لغو کرد که نکته عجیب عدم لغو سه بازی دیگر جام حذفی در این تاریخ است و مشخص نیست که چرا برای تکریم تیم ملی امید تنها باید بازی تراکتور برابر مس در تبریز لغو شود؟

این در حالی است که با توجه به اعلام قبلی این برنامه و قرار داشتن بازی مس و تراکتور در تاریخ دوم دی ماه و پس از آخرین بازی نیم فصل اول تیم مس در رقابت‌های لیگ یک، برنامه‌های آماده سازی تیم مس در طول نیم فصل به مشکل خورده بود و عوامل تیم مس به دنبال برنامه ریزی فشرده برای هماهنگی با برنامه مسابقات و تعطیلات نیم فصل بودند که برای این کار برنامه ریزی مشخصی در دستور کار تیم مس قرار گرفته بود، مجددا با لغو بازی مس و تراکتور این برنامه ریزی با بهم خوردگی مواجه می‌شود تا تیم مس متحمل ضرر گردد!

بیشتر بخوانید:

برنامه مسابقات معوقه لیگ برتر و جام حذفی

ضمن اینکه کارهای تدارکاتی سفر به شهر تبریز نیز از سوی عوامل باشگاه مس در شرایطی سخت در حال انجام بود که این موضوع نیز با لغو عجیب سازمان لیگ با مشکل روبرو شد.

مشخص نیست که چرا سازمان لیگ به واسطه تیم ملی امید تنها بازی تیم مس کرمان را برابر تراکتور لغو می‌کند و بازی‌های دیگر نقشی در برنامه ریزی تیم ملی امید ندارند! و از سوی دیگر چرا این موضوع به صورت ناگهانی اعلام می‌شود و با توجه به اینکه برنامه تیم ملی امید از ماه‌ها قبل مشخص بود، چرا سازمان لیگ در هفته گذشته و قبل از اتمام بازی‌های نیم فصل اول مس این موضوع را اعلام نکرد تا تیم مس را تا این حد دچار مشکل کند!

منبع: مشرق نیوز

The Latest