الهامی: نشان دادیم هنوز تراکتور هستیم

https://cdn.mashreghnews.ir/d/2019/12/13/4/2667312.jpg

مربی موقت تیم تراکتور تبریز گفت:تراکتور نشان داد هنوز تراکتور است، پشتوانه مردمی با این تیم است و می‌توانیم کارهای بزرگی کنیم.

این بازی

بازی امروز بازی سختی بود. ما روزهای سختی را پشت سر گذاشتیم. بعد از بازی با ماشین سازی به تیم ملحق شدم و کارها سخت پیش می‌رفت. دیدید که با برنامه بازی کردیم و تا دقیقه 85 به حریف موقعیت ندادیم.

تراکتور نشان داد هنوز تراکتور است. پشتوانه مردمی با این تیم است و می‌توانیم کارهای بزرگی کنیم. می‌دانم روزهای سختی در پیش است. می‌خواهیم در ادامه راه به عنوان افتخار آذربایجان کار کنیم. روزهای خوبی در راه است و امیدوارم بتوانیم روند خوب مان را ادامه دهیم. در 10 دقیقه آخر احساسی بودیم اما بازی در اختیار ما بود. ما فولادی را بردیم که بردنش سخت است. به نکونام بابتش تیمش تبریک می‌گویم. ما امروز یک موقعیت هم به فولاد قبل از گل ندادیم.

بیشتر بخوانید:

شکست فولاد مقابل تراکتور بدون راننده

برای ماندن در کورس قهرمانی باید خیلی کار کنیم. بچه‌ها در رختکن خسته بودند و برخی هم خونی بودند. مطمئن هستم شرایط ما خوب شود هواداران دوباره 80 هزار نفری به استادیوم می‌آیند. امروز خیلی خوب بازی کردیم و هوادارانی که به ورزشگاه آمدند همه چیز را دیدند.

وضعیت زمین بازی

قطعا تاثیر داشت. اگر کیفیت زمین شرایطش را از دست بدهد کار سخت می‌شود. ما می‌دانستیم مقابل فولاد اشتباه کنیم کار سختی داریم. بازیکنان فولاد شرایط خوبی داشتند و با 10 نفر دفاع و حمله می‌کنند. آنها شکل خوبی دارند و می‌دانند چه می‌خواهند. صادقانه می‌گویم که در این دو روز به اندازه 10 روز تمرین کردیم. بچه‌ها همه توان خود را برای این بازی گذاشتند و خیلی زحمت کشیدند.

سنگین بودن بازیکنان تراکتور

مهمتر از هر چیزی استرس بازی بود چرا که باید امروز برنده می‌شدیم. برای این استرس با احتیاط بازی کردند . حتی بعد از گل احساسی عقب نشستیم. باید این شرایط را به فال نیک بگیریم. امروز به تیمی گل ایستگاهی زدیم که بیشترین گل را از این راه زده است.

تغییرات تراکتور در بازی امروز

کاری که امروز کردیم این بود که شکل تیم درست شود. امیدوارم که با این بچه‌ها بهترین اتفاق بیفتد و ما هم کار می‌کنیم تا به شرایط خوبی برسیم. امروز نشان دادیم که تیم خوبی هستیم و خیلی از تیم‌ها آرزوی بازیکنان ما را دارند. می‌توانیم با کمک هواداران و رسانه‌ها شرایط بهتری پیدا کنیم.

فوتبال خوبی که تراکتور امروز انجام داد و اینکه مشکل این تیم فنی بوده یا روحی

در این دو روز همه سنگ تمام گذاشتند تا شرایط خوب شود. بچه‌های بزرگتر تیم خیلی کمک کردند. شجاعی امروز تیم را گرم کرد. باید از او تشکر ویژه کنم. او در رختکن بغض کرده بود و ثابت کرد که بی دلیل کاپیتان تیم ملی نیست. من بچه تبریز هستم. مشکلات فوتبال تبریز را می‌دانم. حتی می‌خواستم امروز با شما آذری حرف بزنم. من حلال مشکلات تبریز نیستم و بچه‌های تیم نقش خیلی زیادی برای بهتر شدن تیم داشتند. آرزوی من این است که سربلند اینجا و مقابل شما بنشینم و این برای من خیلی مهم است.

مشکلاتی که وجود دارد و هواداران قصد اعتراض داشتند چون در تراکتور هر کسی سر جای خودش نیست

بازیکنان ما امروز خیلی تلاش کردند. همه می‌توانستند تیم را جمع کنند اما چون دو روز است آمدم نمی توانم به این سوال پاسخ دهم. می‌توانم بگویم بازی خوبی انجام دادیم و روند خوبی داشتیم. ما امروز به این برد نیاز داشتیم. امیدوارم جایگاه مردم و شهر تبریز رفیع باشد. انشالله روزی اینجا بنشینم و درباره قهرمانی تراکتور حرف بزنم. قول می‌دهم روز به روز بهتر و بیشتر کار کنیم. فوتبال ما در بازی‌های بعدی بهتر خواهد بود. همه تلاش ما این است که فوتبالی ارائه دهیم که شما هم راضی باشید.

غایبان تراکتور

ما امروز تیمی دفاع می‌کردیم و تیمی حمله می‌کردیم. باید از این مرحله گذر می‌کردیم. همه تلاش ما این است تیم منسجمی داشته باشیم. باید این روندی که داریم را ادامه دهیم. قصد ما خوشحالی هواداران است. همه بازیکنان زحمت کشیدند و کسانی که نبودند مصدوم یا محروم بودند. اگر سوکیتا و سایر غایبان ما بودند قطعا خیلی بهتر بازی می‌کردیم. از گروه داوری هم باید تشکر کنم که خیلی زحمت کشیدند.

منبع: مشرق نیوز

The Latest