تهدید زنوزی: تراکتور را تحویل می‌دهم

https://static.farakav.com/files/pictures/01379635.jpg

بعد از ظهر امروز و در شرایطی که نگاه هواداران فوتبال ایران معطوف به ورزشگاه آزادی بود، در یک منطقه سرد در شمالغرب ایران اتفاقات دیگری رخ داد.

محمدرضا زنوزی که برای پیگیری امور تجاری خود در خارج از ایران به سر می‌برد امروز به طور ناگهانی با تماس سرپرست مدیرعاملی تیم مواجه شد. پشت خط صدایی بود که از او می‌خواست برای چند هوادار ناراحت از نتایج اخیر تراکتور صحبت کند.

زنوزی که خود درگیر مشکلات اخیر و افت ناگهانی تراکتور زیر نظر مصطفی دنیزلی بوده است، در این تماس تلفنی حرف‌های مهم و توضیحات مختلفی را درباره مسائل اخیر و برخی حاشیه‌های سازمان یافته علیه تیمش به زبان آورد که با انتشار فایل صوتی آن در فضای مجازی، دغدغه‌های جدیدی به وجود آمد.

به زودی {به ایران } بر میگردم و تیم را بر می‌گردانم. تا پایان فصل جاری همه هزینه‌ها را تقبل می‌کنم و پس از آن باشگاه را تحویل خودتان می‌دهم. نمی توانم بپذیریم که میلیاردی برای عشق و علاقه ام به آذربایجان و تراکتور هزینه کنم و تهمت بشنوم.

با صحبت‌های زنوزی حالا موج جدیدی از خبرها در کانال‌های هواداری در حال انتشار است و این صحبت که تراکتور دوباره به یک نهاد نظامی تحویل داده خواهد شد به ترند اول هواداران تبدیل شده است.

آیا زنوزی که از حاشیه‌های تمام نشدنی تراکتور به ستوه آمده واقعا از تیم داری خسته شده یا این دلسردی مقطعی است و او کار را ادامه خواهد داد؟

بعد از جدال خبرساز ماشین و تراکتور که برخلاف پیش بینی‌ها به سود برادر کوچکتر به پایان رسیده، تراکتور کارهای زیادی دارد…

منبع: ورزش سه

The Latest