شیخ‌لاری: تنها هواداران دائمی هستند/ بومی‌ها بیش‌تر در کنار ما خواهند بود

https://cdn.isna.ir/d/2019/12/07/4/61504363.jpg

سرمربی موقت تیم فوتبال تراکتور می‌گوید که در فوتبال همه چیز در حال تغییر است و تنها هواداران دائمی هستند.

‌ امیدوارم که بازی خوبی داشته باشیم و فرصت بشود که در این بازی بتوانیم از فرصت‌ها استفده کنیم.

حواشی اخیر تیم تراکتور

فوتبال رشته‌ای است که در حال تغییر است. تنها هواداران دائمی هستند. جا دارد از کادر قبلی تشکر کنم. در کل باید گفت در فوتبال نباید چیزی را دائمی ببینیم. اگر موقت باشم بالاسر تیم هستم و تمام تلاش خود را در این راستا انجام می‌دهم. الان باشگاه احساس نیاز می‌کند و من الان در خدمت تیم هستم و در کنار تیم خواهم بود. زمانی به عنوان سرپرست در خدمت تیم بودم و الان هم به عنوان سرمربی در تیم خواهم بود.

تا آن‌جایی که در توان‌مان بود، امیدوارم بتوانیم مراحل و مسیری را که در پیش داریم را با موفقیت پشت‌سر بگذاریم. دوست دارم به دور از حواشی بتوانیم یک بازی خوب و تماشاگرپسند برگزار کنیم و برای بازی‌های بعدی انگیزه ایجاد کنیم. من از نوجوانی در ماشین‌سازی بودم و در دوران بزرگسالی به تراکتور رفتم و قسمت شد که در این‌جا در خدمت هواداران باشیم.

مسعود شجاعی

آقای شجاعی بازیکنانی نیست که بخواهم معمولی به او نگاه کنم. این بازیکنان سرمایه ملی ما هستند. اگر اختلاف نظری وجود داشته باشد من خواهم گفت. من همیشه از فکر و ایده‌های کاپیتان‌های تیمم استفاده می‌کنم.

این که شایعه شده است که مسعود شجاعی قرار است در تراکتور

قرار نسیت او دستیار من بشود؛ او کاپیتان تیم تراکتور است و سرمایه ملی است و حیف است که دستیار من بشود. ما در حال بررسی هستیم تا قدم‌های بعدی را برای تراکتور دقیق‌تر برداریم. در نظر داریم که بومی‌ها بیش‌تر کنار ما باشند.

بازیکنان محروم و مصدوم تیمش

‌ محروم نداریم اما برای این بازی آقای سلیمی را در خط دفاع نداریم و در صورت نبود این بازیکن تیم را طوری جمع کردیم که با نبود او تیم لطمه نخورد. رضا اسدی هم به دلیل شکستن بینی در اختیار نخواهیم داشت و امیدوارم در هفته‌های آینده از او استفاده کنیم.

‌ در بازی فردا، ما از لحاظ عملی و فنی سعی کردیم بازی خوبی را داشته باشیم و امیدوارم که بتوانیم هواداران را شاد کینم.

منبع: ایسنا

The Latest