کریستیچوویچ: تراکتور مستحق برد بود ولی ما در آسمان‌ها هستیم

https://cdn.isna.ir/d/2019/11/01/4/61474842.jpg

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری می‌گوید تیمش خوش شانس بوده که از تراکتور یک امتیاز گرفته است.

برای اینکه یک بازی خوب انجام دهیم، وارد تبریز شدیم. می‌دانستیم تراکتور تیم خوبی است و بازیکنان و مربی بسیار خوبی دارد. آماده بودیم در صورت امکان نتیجه بهتری بگیریم. بازیکنان ما واقعا جنگیدند تا نتیجه خوبی را به دست بیاوریم. قطعا کیفیت تیم ما مثل تراکتور بالا نیست و متاسفانه چندین بازیکن ما مصدوم هستند. دو بازیکن جوان را بازی دادیم که تا به حال در لیگ‌برتر بازی نکرده بودند. امروز دروازه‌بان ما خیلی خوب بود و خداوند به ما کمک کرد. خدا را شکر در این سه بازی باختی نداشتیم. تلاش می‌کنیم به این روند مثبت ادامه دهیم. صادقانه بگویم تراکتور از ما بهتر و مستحق برد بود ولی این فوتبال است. گاهی خوب بازی می‌کنی ولی نمی‌بری و برعکس. به بازیکنانم تبریک می‌گویم که علی‌رغم اینکه از نظر بدنی و روانی در شرایط خوبی نبودند، پیشرفت زیادی داشتند و این پیشرفت بهتر و بهتر می‌شود.

زمانی که به تیم اضافه شدم، فقط ۲ امتیاز داشتیم و مشکلات زیادی در داخل باشگاه بود. از زمانی که آمده‌ام بازیکنی را نگرفته‌ام. می‌توانستیم دو بازیکن به تیم اضافه کنیم ولی هنوز این کار را نکرده‌ام. بازیکنان می‌دانند که از آن‌ها حمایت می‌کنم. من جنگیدن آن‌ها را می‌بینم. بازی را با یک امتیاز به پایان بردیم ولی با توجه به شرایط تراکتور الان در آسمان‌ها هستیم.

پنج بازی آینده ما با تیم‌های صدر جدول و بسیار سخت است. تلاش می‌کنیم و خدا هم کمک می‌کند تا بیشترین امتیاز را بگیریم. اگر اعتقادی به تغییر وضعیت تیم نداشتم، وارد بوشهر نمی‌شدم. در بازی با پارس جنوبی جم موقعیت‌های زیادی داشتیم ولی امروز ما شانس آوردیم. خدا کمک می‌کند و ان‌شاءالله در لیگ برتر می‌مانیم.

منبع: ایسنا

The Latest