فقط یک بازی بد بودیم، حتما قهرمان می‌شویم!

https://media.farsnews.com/Uploaded/Files/Images/1398/08/22/13980822001029_Test_PhotoN.jpg

مصطفی دنیزلی، سرمربی تیم فوتبال تراکتور امروز ۷۰ ساله شد. برگزاری جشن تولد برای او بهانه‌ای شد تا باز هم وعده دهد. او امیدوار است که تیمش باخت‌های گذشته را جبران کرده و قهرمان لیگ شود.

در ۳ شکست تیم تنها یک بازی برابر حریف خود ضعیف‌تر کار کردیم.

ما در ۳ بازی اخیر خود که مغلوب شدیم، ۲ بازی نسبتا خوب کار کردیم و نتوانستیم از موقعیت‌های خود استفاده کنیم و بازی را ببریم، اما در یک بازی مشکل داشتیم.

یک سوم لیگ را پشت سر گذاشتیم و باید بگویم تنها بازی‌های ما مهم نیست و بازی‌های تیم‌های صدرنشین با یکدیگر هم مهم است.

از روز اول حضورم در تیم تراکتور هدفی داشتم که برای رسیدن به هدف مان داریم به شکل جدی کار می‌کنیم و در همه جای دنیا بعضی وقت‌ها تیم‌های مدعی چنین نتایجی می‌گیرند و ۱۰ بازی انجام دادیم ۶ بازی خارج از تبریز بوده و نتایج بدی هم کسب نکردیم و اگر نتایج و جدول را برعکس کنیم و اول لیگ این ۳ شکست داشته و بعد به پیروزی می‌رسیدیم، می‌بینیم نتایج ضعیفی کسب نکردیم.

طرفداران تیم خیالشان راحت باشد و من به تیم خود اطمینان دارم و من با آقای زنوزی و آقای صادقیان تمام مسائل تیم را با هم مشورت کرده و بعد از آخرین بازی مصاحبه کردم که هواداران نگران نباشند و باز امروز تاکید می‌کنم که ما به هدف خود خواهیم رسید.

در همه جای دنیا افت و خیز در تیم‌ها بوده و سال گذشته در لیگ ترکیه پاشاشهیر تا ۵ هفته آخر ۸ امتیاز از حریفانش جلو بود، اما نتوانست برتری خود را حفظ کند و قهرمانی را از دست داد.

هفته آینده در بازی حساس به مصاف تیم شهرخودرو مشهد می‌رویم و یک خبر به من در مورد مصدومیت احسان حاج‌صفی دادند که نمی‌توانیم از وی استفاده کنیم، تا آغاز بازی صبر می‌کنیم تا ببنیم چه می‌شود و من باز هم به پرشورها و طرفداران می‌گویم که نگران نباشند و ما حتما به هدف‌مان خواهیم رسید.

عدم استفاده از دستیار ایرانی

به لحاظ فکری مشکلی در مورد این موضوع نداشتیم و اول فصل به دنبال دستیار ایرانی بود که نشد، ما آنالیزهایمان را انجام دادیم و در این زمینه یک دوست ایرانی داریم که کمک می‌کند و من تمام بازی‌ها را تماشا کرده و حریفان را خودم آنالیز می‌کنم.

من برای یک کارکرد طولانی به تبریز آمدم و نه برای یکسال و من در کنار تیم خواهم بود و در هر مقطعی در تراکتور هستم و این همکاری طولانی خواهد بود و امسال در مقطع مسابقه در تبریز هستم و سال آینده هم اینچنین است و تا تراکتور قهرمان نشود، من جایم را به کسی نخواهد داد و اگر تراکتور را قهرمان کردم جایم را به مربی دیگری داده اما نوع همکاری‌ام با تراکتور عوض شده و همچنان در تیم خواهم بود.

از هواداران تیم تراکتور تشکر می‌کنم که از تیم در هر شرایط حمایت کرده و قدردان این عزیزان می‌باشم.

جشن تولد دنیزلی در باشگاه تراکتور

بعد از تمرین روز گذشته، باشگاه تراکتور با تهیه کیکی، جشن کوچک را تدارک دیده و سالروز تولد سرمربی خود را با حضور دنیزلی گرامی داشت.

در این جشن تولد با حضور صادقیان مدیر عامل باشگاه تراکتور، عباس الیاسی رئیس هیات مدیره باشگاه تراکتور و احد شیخ لاری سرپرست و بازیکنان این تیم برگزار شد.

مصطفی دنیزلی سرمربی سرمربی تیم تراکتور امروز ۷۰ ساله شد.منبع: آذرقلم

منبع: پایگاه خبری تحلیلی تبریزمن

The Latest