پیروزی یک نیمه‌ای تراکتور مقابل پرسپولیس

https://cdn.isna.ir/d/2019/05/01/4/57871017.jpg

نیمه اول بازی تراکتور و پرسپولیس با برتری یک گله شاگردان دنیزلی به پایان رسید.

در ادامه هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران، تیم فوتبال تراکتور تبریز از ساعت ۱۷:۴۵ در ورزشگاه یادگار امام تبریز میزبان پرسپولیس تهران بود که نیمه نخست این دیدار با برتری یکی گله تراکتور به پایان رسید.

دقایق ابتدایی نیمه نخست این دیدار با اشتباهات بازیکنان دو تیم همراه بود. به طوری که در یک صحنه مظاهری دچار اشتباه شد اما پرسپولیسی‌ها نتوانستند از اشتباه دروازه‌بان حریف استفاده کنند و این موقیعت از دست رفت. در ادامه روی یک پاس رو به عقب نیز علیرضا بیرانوند اشتباه عجیبی را مرتکب شد اما این دروازه‌بان به سرعت اشتباه خود را جبران کرد و توپ را به کرنر فرستاد.

در ادامه این دیدار، قرمزپوشان میزبان که از حمایت هواداران بهره می‌بردند، در دقیقه ۱۶ توسط فورچونه موقیت خوبی را به دست آوردند اما شوت این بازیکن راهی به دروازه پیدا نکرد و به اوت رفت. با گذشت دقایقی، این بار در دقیقه ۲۰ پرسپولیسی‌ها در سمت راست محوطه جریمه تراکتور یک ضربه ایستگاهی به دست آرودند اما ارسال مهدی ترابی، فرصت چندان خوبی برای مهاجمان سفیدپوش ایجاد نکرد.

با گذشت زمان، هرچه به اواخر نیمه نخست بازی نزدیک می‌شدیم، افت و خیز این دیدار نیز بیشتر شد. با وجود اینکه فرصت چندان خطرناکی روی دروازه‌ها شکل نگرفت اما تلاش دو تیم برای ایجاد فرصت گلزنی، جدال را در میانه‌ میدان جذاب کرده بود. در این بین پرسپولیسی‌ها سعی داشتند با یک ارسال بلند، علیپور را در فرصت گلزنی قرار دهند که با هوشیاری مدافعان تراکتور، توپ به علیپور نرسید. در ادامه نیز شاگردان دنیزلی در دقیقه ۳۸ یک ضربه کرنر به دست آوردند که عملکرد خوب مدافعان پرسپولیس اجازه نداد، تراکتوری‌ها دروازه بیرانوند را تهدید کنند.

با این‌حال شوت از راه دور احسان حاج صفی در آخرین ثانیه‌های نیمه اول، به گل تبدیل شد تا تراکتور با برتری یک بر صفر نیمه نخست را برنده از میدان خارج شود.

برای پرسپولیس در این دیدار علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، مهدی شیری، محمد نادری، احمد نورالهی، امید عالیشاه، وحید امیری، سیامک نعمتی، مهدی ترابی و علی علیپور به میدان رفت.

تراکتور نیز با ترکیب رشید مظاهری، مهدی تیکدری، ایمان سلیمی، محمدرضا خانزاده، میثم تیموری، رضا اسدی، ویلین میمبلا، مسعود شجاعی، اشکان دژاگه، احسان حاج صفی و کوین فورچونه بازی کرد.

منبع: ایسنا

The Latest