واکنش دنیزلی به صحبت‌های کالدرون: شاید حق با او باشد!

https://cdn.isna.ir/d/2019/08/30/4/57935050.jpg

سرمربی تراکتور می‌گوید پیروزی تیمش مقابل پرسپولیس عادلانه بوده است.

در آغاز فصل با یکی از تیم‌های قدرتمند لیگ بازی کردیم. ۳ امتیاز این بازی برای ما خیلی مهم بود. لیگ یک ماراتن بزرگ است. امروز هواداران عالی بودند. در درجه اول آن‌ها را خوشحال کردیم. بازیکنانم بازی خوبی را به نمایش گذاشتند. از همه آن‌ها متشکرم. پرسپولیس تیمی است که چند سال است که قهرمان می‌شود. این بازی برای هر دو تیم مشکل بود. در تیمم مصدوم‌هایی داشتیم. برای این بازی آخرین مسابقه پرسپولیس را آنالیز کرده بودیم. این مسابقه می‌توانست با تساوی به پایان برسد. ما همچنان یک مسیر طولانی خواهیم داشت.

در فوتبال بعضی اوقات عدالتی نیست. بازی خوبی انجام می‌دهید ولی شکست می‌خورید. موقعیت‌های خوبی داشتیم ولی نتوانستیم استفاده کنیم. در هر صورت این ۳ امتیاز برای ما ارزشمند است.

اشتباهات فردی بازیکنان باتجربه تیمش

در فوتبال اشتباهات فردی همیشه وجود دارد. تعویض‌های ما بر اساس تاکتیک ما بود. بازیکنان ما اشتباهاتشان را جبران کردند. امروز برای ما این مهم بود که چگونه بازی را شروع کنیم و به پایان برسانیم.

ما بازی به بازی پیش می‌رویم. بعد از هفته پنجم فوتبال دلخواه‌مان را به نمایش می‌گذاریم. تیم من ۵۰ درصد از نفراتش تغییر کرده است.

صحبت کالدرون که گفته بود تفاوت تراکتور و پرسپولیس در صحنه گل بود

هر کس می‌تواند دید متفاوتی داشته باشد. شاید حق با او باشد و هر دو تیم بازی خوبی انجام دادند. نتیجه عادلانه این بازی برد تراکتور بود. از یاد نبریم که پرسپولیس یکی‌ از تیم‌های قدر لیگ و قهرمان ۳ فصل پیش است. این برد برای ما خیلی ارزشمند بود.

۳ بازیکن جدید تیمش

از یک بازیکنمان نتوانستیم استفاده کنیم و از بازی خارج شد. ومبلا و کوین فورچونه اولین بازی را انجام دادند که کار راحتی نبود. تا آخرین لحظه سعی کردند با ریتیم زحمت بکشند. هواداران تراکتور شاهد گل‌های خوبی از ومبلا خواهند بود.

بازی نکردن احمد موسوی

الان در پست دفاع راست رقابت سختی داریم و موسوی هم شانس بازی دارد. از عملکرد او راضی هستم. امروز ترابی را با تیکدری پوشش دادیم و حضور او برای تیم ما خیلی خوب بود.

مشکل گلزنی تیمش

من از بازیکنانم در خط حمله نهایت استفاده را می‌برم و از کارشان راضی‌ام. کل تیم من باید گلزنی کنند. البته شانس مهاجمان برای گلزنی بیشتر است. سعی می‌کنیم راه‌های بهتری را برای گلزنی پیدا کنیم.

برنامه تیمش در تعطیلات لیگ

۳ روز به تیم استراحت می‌دهیم چون حق بازیکنان است. مشکل ما این است که بعد از بازی تیم ملی نمی‌دانیم هفته سوم در چه تاریخی برگزار می‌شود. این مسابقات قرار بود ۴ هفته پیش شروع شود.

منبع: ایسنا

The Latest