پیراهنی که تراکتوری‌ها دیر رو کردند

https://static2.farakav.com/files/pictures/01426910.jpg

روزی که مراسم رونمایی از پیراهن‌های جدید تراکتوری‌ها برگزار شد خبری از پیراهن‌های مخصوص دروازه بان‌های این تیم نبود تا اینکه یکی دو روز پس از مراسم از پیراهن دروازه بانان این تیم نیز پرده برداری شد.

تراکتور آذربایجان یکی از تیم‌های لیگ نوزدهم بود که طی مراسمی از پیراهن‌های فصل آینده خود رونمایی کرد. لباسی که البته تفاوت آن با البسه دیگر تیم‌ها به برند آدیداس بر می‌گشت. اما نکته جالب در این باره این است که در رونمایی از پیراهن‌های تیم تراکتور، اثری از پیراهن‌های دروازه بانی این تیم نبود و برخلاف چیزی که تصور می‌شد رشید مظاهری و اخباری روی سکوهای سالن نشسته بودند.

یکی دو روز پس از این مراسم اما از پیراهن‌های گلری تراکتوری‌ها نیز در کلیپی رونمایی شد. کلیپی که در آن نشان می‌داد رشید مظاهری با به تن کردن پیراهن جدید دروازه بانی تراکتوری‌ها، روبروی دوربین عکاس قرار می‌گیرد و با ژست‌های مختلف خود اولین تصاویر مربوط به پیراهن‌های جدید گلری تیم به ثبت می‌رساند.

نکته جالب درباره تراکتوری‌ها این است که مسئولان این تیم پیش از آغاز لیگ نوزدهم سعی در معرفی بهتر تیم داشتند و با برگزاری مراسم رونمایی از لباس‌ها و لوگوی جدید تیم و البته ساخت کلیپ‌های متفاوت از برخی بازیکنان همچون رشید مظاهری جهت معرفی بهتر البسه جدید و شرایط بازیکن، نشان دادند نگاه متفاوتی نسبت به اتفاقات حول تیم دارند تا بدین ترتیب بتوانند معرفی بهتری از شرایط باشگاه به هواداران داشته باشند.

منبع: ورزش سه

The Latest