مسلمی‌پور: خودم خواستم از تراکتور به ماشین بروم

https://static.farakav.com/files/pictures/01386507.jpg

مدافع چپ پای ماشین سازی توضیحاتی را درباره جدایی از تراکتور و حضور در جمع شاگردان رسول خطیبی ارائه کرد.

محمد مسلمی پور مدافع ملی پوش امید و جوان که در ابتدای نقل و انتقالات توسط تراکتور از سپاهان خریداری شد، با حضور بازیکنان جدید در جمع سرخپوشان تبریزی تصمیم به جدایی گرفت و چند روزی است در تمرینات ماشین سازی حضور دارد. درباره مسلمی پور گفته می‌شد با توجه به حضور بازیکنانی نظیر احسان حاج صفی و میثم تیموری از تراکتور توسط دنیزلی کنار گذاشته شده اما او خودش چنین مسائلی را رد می‌کند.

جدایی از تراکتور و رفتن

با توجه به شرایطی که وجود داشت، می‌خواستم در تیمی باشم که بیشتر بازی کنم. به همین خاطر با آقای دنیزلی صحبت کردم. ایشان روی من نظر مثبت داشت و حتی خواست که در تراکتور بمانم اما دوست داشتم فرصت خوبی برای بازی به من برسد.

بعد از اینکه رضایت آقای دنیزلی برای جدایی را گرفتم با آقا رسول خطیبی صحبت کردم و ایشان پذیرفت که به تیم شان بروم. الان چند روزی است در تمرینات ماشین سازی حضور دارم و کارم را شروع کردم. امیدوارم بتوانم مهره تاثیرگذاری برای ماشین سازی باشم.

برای تیم تراکتور در لیگ نوزدهم آرزوی موفقیت می‌کنم. همین که در شهر خودم تبریز حضور دارم، برایم خوب است و استقبال می‌کنم. امیدوارم تیم‌های فوتبال آذربایجان موفق باشند و هواداران این خطه خوشحال شوند.

منبع: ورزش سه

The Latest