دنیزلی: فیلم ۲۰۰ بازیکن از سه قاره را دیدم!

https://static.farakav.com/files/pictures/01419037.jpg

سرمربی تراکتور می‌گوید با وسواس خاصی در حال انتخاب بازیکن جدید برای این تیم است.

آخرین وضعیت تیم تراکتور

تمریناتمان را از دو ماه پیش برای مسابقات لیگ برتر آغاز کرده‌ایم و مسابقات از هفته آینده شروع خواهد شد که بازی اول خارج از خانه است و از هفته دوم با هواداران ملاقات خواهیم کرد.

حدود دو هفته است که تیم به شرایط مسابقه رسیده و لیگ برتر با تاخیر آغاز می‌شود که این موضوع مشکل بزرگی برای ما نیست. باتوجه به برگزاری بازی اول در ۴۵ درجه سانتی‌گراد، تمریناتمان را در نوبت صبح و زیر آفتاب پیگیری می‌کنیم.

مصدومیت تعدادی از بازیکنانش

برخی از بازیکنان همچون مازولا، اکبر ایمانی، حامد حسینعلی‌زاده، سعید مهری و سید احمد موسوی با مصدومیت جزئی مواجه هستند که پزشکان تیم برای رساندن مازولا به بازی اول تلاش می‌کنند.

این موضوعات چندان برای تیم ما مشکل آفرین نبوده و مثبت بودن حال و هوای تیم مهم‌تر از این مسائل است.

می‌خواهیم تیم آماده‌ای را برای هواداران نشان دهیم و تراکتور به طور کامل برای انجام ۳۰ بازی در لیگ برتر و چند بازی در جام حذفی آماده است.

نقل و انتقالات تیم

بنده به صورت شبانه‌روزی فیلم حدود ۲۰۰ بازیکنان را از اروپا، آمریکای جنوبی و آفریقا تماشا کردم که برخی از بازیکنان مورد علاقه‌مان به ایران نیامدند یا قیمت بسیار بالایی را درخواست کردند. بازیکن جدید تا آغاز لیگ برتر به جمع تیم اضافه می‌شود. هواداران این موضوع را مدنظر داشته باشند که بازیکن جذب شده باید کیفیت تیم را ارتقاء داده و برای هواداران و سایر بازیکنان لذت بخش باشد.

بنده به‌عنوان مسؤول اصلی تیم به هواداران اعلام می‌کنم که به اخبار غیر موثق اهمیت ندهند و به ما اعتماد کنند.

امکان دارد یک بازی شکست بخوریم اما در پایان موفق می‌شویم. رقبای قدرتمندی در لیگ داریم و می‌دانیم که موفقیت به آسانی به دست نمی‌آید و مشکلاتی در این مسیر خواهیم داشت که برای رویارویی با آنها آماده‌ایم و ضرورت دارد هواداران نیز آمادگی لازم را داشته باشند. ما به خاطر شما و شما به خاطر ما در این مسیر قدم می‌گذاریم و هواداران نگران نباشند.

بازیکنان بهتر از تصور هواداران را جذب خواهیم کرد و دلیل صبرمان در این دو ماه همین موضوع است؛ می‌توانیم ۱۰۰ بازیکن در طول یک ساعت جذب کنیم اما خواسته‌مان جذب بازیکن لایق هواداران است.

به زودی با هواداران در ورزشگاه یادگار امام ملاقات خواهیم کرد و با عشق و علاقه می‌گویم که ما به شما اعتماد داریم شما هم به ما اعتماد داشته باشید و مطمئنم تبریز در پایان لیگ به شهر جشن و شادی تبدیل خواهد شد.

بنده سه سال در لیگ ایران مربیگری کرده‌ام؛ اما شناخت کافی از تیم‌های کنونی لیگ ندارم و به همین دلیل به زودی یک آنالیزور جوان ایرانی را به کادرفنی اضافه خواهم کرد. سایر کادرهای تیم آماده بوده و نیازی به تقویت ندارند.

دلایل جدایی مسلمی‌پور

مسلمی‌پور در بازی با نود ارومیه بدون اطلاع دادن به کسی، تیم و محلی که حضور داشت را به نشانه اعتراض ترک کرد که این حرکت او تاوان سنگینی دارد. این بازیکن جوان مورد علاقه‌ام بود؛ اما بی‌نظمی به این شکل قابل قبول نیست.

فرقی نمی‌کند بازیکن جوان یا باتجربه بی‌نظمی انجام دهد، فوتبالیستی که به مقررات و نظم تیمی پایبند نباشد در بین ما جایی ندارد.

منبع: ورزش سه

The Latest