عملیات رشید برای رسیدن به شماره یک

https://static2.farakav.com/files/pictures/01416412.jpg

دروازه بان ملی پوش تراکتوری‌ها این روزها سخت، سرگرم تمرین است و به قدری از حواشی دور است که حتی از شماره همیشگی خود نیز به خاطر هواداران دور شد.

رشید مظاهری که پس از پایان بازی‌های لیگ هجدهم، به شش سال همکاری خود با ذوبی‌ها پایان داد این روزها سخت گرم تمرین است. رشید که پس از قطعی شدن جدایی اش و توافق با مدیران تراکتور به عضویت این تیم درآمد یکی از بازیکنانی است که تمرینات طراحی شده را با تمام وجود به انجام می‌رساند تا بتواند از پس درخواست‌های هواداران بربیاید.

یکی از جالب ترین نکاتی که پیش از آغاز بازی‌های لیگ در خصوص این دروازه بان مطرح است اینکه او برای حضور درون دروازه تراکتوری‌ها باید شماره یک را به تن کند، این اتفاق در حالی می‌افتد که مظاهری بنا به عادت همیشگی باز هم تصمیم به پوشیدن پیراهن شماره دوازده داشت اما حالا باید برای اولین بار شماره‌ای غیر از آنچه همیشه به تن می‌کرده، بپوشد.

نکته جالب درباره پیراهن شماره 12 تراکتوری‌ها اینکه همه ساله پیراهن شماره دوازده تبریزی‌ها به هواداران این تیم که یار دوازدهم محسوب می‌شوند تقدیم می‌شود و به همین دلیل مظاهری در گفت و گویی عنوان کرده به تازگی از این موضوع اطلاع یافته و در حالی که برای حضور در تبریز نیز پیراهن شماره 12 را در نظر داشت اما ترجیح می‌دهد به حریم هواداران وارد نشود و برای اولین بار با پیراهن شماره یک به میدان برود تا با حضور خود برنامه همیشگی آنها را به هم بزند.

منبع: ورزش سه

The Latest