زنوزی: اجازه سوء استفاده در تراکتور را نمی‌دهم

https://static.farakav.com/files/pictures/01321418.jpg

مالک باشگاه تراکتورسازی بحث دلالی در این تیم را رد و تاکید کرد تیم مدیریتی و سرمربی جدید راجع به مسائل باشگاه تصمیم‌گیری می‌کنند.

از روزی که ما باشگاه پُرافتخار تراکتور را تحویل گرفتیم، با دلالی و رفتارهای سوء برخورد شده و تیم مدیریتی جدید نیز در راستای این هدف انتخاب و فعالیت می‌کند.

تمام دغدغه من تشکیل تیم پرقدرت و بی‌حاشیه است تا تیمی در خور نام بزرگ تراکتور و شان بالای هواداران راهی لیگ نوزدهم کنیم و به حول قوه الهی نتایج غرورآفرینی را رقم بزنیم؛ به این خاطر خواسته هواداران را لبیک گفته و آقای مصطفی دنیزلی سرمربی نامدار ترکیه‌ای را آوردیم.

تراکتور یک باشگاه حرفه‌ای است که رفته رفته به پختگی کامل و مورد دلخواه هواداران می‌رسد و انتخاب یک مربی نامدار در کلاس جهانی نویدبخش این موضوع است.

تمام تصمیماتی که توسط مدیرعامل باشگاه گرفته می‌شود در راستای نظم‌بخشی و مقابله با برخی سوء استفاده‌گری‌های احتمالی است؛ ممکن نیست اجازه دهم کسی از جیب من برای دلالان کیسه بدوزد.

بحث دلالی در تراکتورِ بخش خصوصی اصلا بی‌معنی است؛ شایعات جهت‌دار را عده‌ای برای ایجاد حاشیه پردازش می‌کنند و حتی با تبلیغ هواپیمایی آتا و کولاک شرق در کانال تلگرامی خود، سعی در نزدیک نشان دادن خودشان به اینجانب دارند که بنده به شدت این اقدام را محکوم کرده و اعلام می‌کنم بنده هیچ ارتباطی با این کانال و هیچ کانال یا سایتی ندارم.

از هواداران واقعی و دلسوز انتظار داریم که خود نسبت به برخورد و خارج شدن از این کانال‌ها اقدام نمایند، ضمن اینکه در صورت ادامه این فریب کاری‌ها توسط آقایان، مدارک باج‌خواهی از بازیکنان و کادر باشگاه را به هواداران محترم ارائه می‌کنیم زیرا ما باید انتقاد سازنده را از تخریب جدا کنیم؛ این افراد به خاطر منافع خود به دنبال تخریب تیم هستند و سعی دارند به هواداران القا کنند که انتخاب و یا رد کادر و بازیکنان بدون اطلاع سرمربی و حتی اینجانب است.

همه عزیزان مطمئن باشند که همه تصمیمات در حوزه تیم با نظر خود آقای دنیزلی است و همه قبول دارند که ایشان با کسی رودربایستی نداشته و دیسیپلین خاص خودشان را دارند؛ لذا بعضی از این افراد و سایت‌ها امر برایشان مشتبه گردیده و فکر می‌کنند نظر خودشان نظر کل عضوهای آنهاست در صورتی که خیلی از عضوهای آنها حتی با مطالب کانالیزه شده آنها مخالف هستند؛ ضمنا مدیرعامل باشگاه تصمیم گرفته فردا از کانال فوق از طریق قضائی اقدام به شکایت نموده و پیگیر مسائل حاشیه‌ای و جرایم و تخلفات ایشان باشد.

از همه هواداران می‌خواهم تا با صبر و اعتمادی که به مدیریت باشگاه دارند، منتظر اخبار خوب و در ادامه نتایج طلایی برای تیم محبوبشان باشند.

اگر هواداران بنده حقیر را به‌عنوان فرزند ایران و آذربایجان و دلسوز تراکتور قبول دارند به تصمیمات و اقدامات نیز اعتماد کنند تا بتوانیم با غلبه بر حواشی با تیم یکدست و قوی پای به میدان بگذاریم.

منبع: ورزش سه

The Latest