انتخاب مربی تراکتور بعد از بازگشت زنوزی به ایران

هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی طی هفته آینده تشکیل جلسه می‌دهد تا درباره انتخاب سرمربی جدید این تیم تصمیم بگیرد.

مسئولان باشگاه تراکتورسازی بعد از فسخ قرارداد جورج لیکنز حالا به دنبال جذب سرمربی جدید هستند. تراکتوری‌ها با جواد نکونام مذاکراتی را انجام دادند و به نتایجی نیز رسیدند اما در میانه راه این مربی به سمت فولاد رفت و هدایت این تیم را برعهده گرفت.

با منتفی شدن حضور نکونام در تراکتورسازی حالا مسئولان این باشگاه به دنبال جذب یک مربی مطرح هستند. از این رو محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی در ترکیه بسر می‌برد و قراراست بعد از بازگشت او درباره سرمربی جدید تصمیم گیری شود. زنوزی طی یکی، دو روز آینده به ایران برمی گردد و قرار است جلسه هیات مدیره باشگاه تشکیل و درباره گزینه‌های سرمربیگری تصمیم گیری شود.

تراکتوری‌ها اگر در بین مربیان داخلی سرشناس بر سر گزینه‌ای به توافق نرسند، بازهم به سراغ مربی خارجی می‌روند و گزینه‌های خارجی را بررسی خواهند کرد. البته با توجه به شرایط موجود نظر زنوزی و سایر مدیران باشگاه تراکتورسازی روی مربی خارجی است و احتمالا در هفته پیش رو پیرامون گزینه‌ها به جمع بندی می‌رسند.

با این تفاسیر به نظر می‌رسد پروسه انتخاب سرمربی تراکتورسازی کمی زمان بر شود و باید دید در نهایت چه کسی هدایت این تیم محبوب آذربایجان رابرعهده می‌گیرد.

منبع: ورزش سه

The Latest