کریمی: تراکتور نه! به خاطر اعتبارمان بازی می‌کنیم

فرید کریمی‌هافبک تیم ماشین سازی می‌گوید که بازیکنان این تیم به خاطر اعتبار و شخصیت تیمی خودشان بازی می‌کنند و به دیگر تیم‌ها کاری ندارند.

دیدار با پرسپولیس بسیار خوب بود و ما هم سریع به گل رسیدیم اما بعد از گل طبیعی بود که عقب بریم و از گلمان دفاع کنیم. به هر حال پرسپولیس تیم بزرگی است و هوادارانش هم این تیم را حمایت می‌کردند و چون ما زود به گل رسیدیم، عقب رفتیم و کمی دفاع کردیم. اما هدف ما بازی دفاعی نبود و دیدید که موقعیت‌هایی هم داشتیم.

بازی بعدی ماشین سازی مقابل پدیده و اهمیت آن برای تیم همشهری تراکتور

ما برای اعتبار و آبروی خودمان بازی میکنیم و به نتایج سایر تیم‌ها کاری نداریم. انشالله که بتوانیم نتیجه مورد نظر را کسب کنیم. البته باید کسی هم آسیب نبیند تا فصل به خوبی و خوشی به پایان برسد. اما همانطور که گفتم ما فقط برای آبروی خودمان بازی می‌کنیم، این فصل حق ما رتبه بهتری بود و می‌توانستیم در جایگاه بهتری قرار بگیریم.

می‌دانم این بازی برای تراکتوری‌ها مهم است، فکر کنم آن‌ها خودشان برای حمایت از ما به ورزشگاه بیایند چون اگر ما پدیده را شکست دهیم تراکتور می‌تواند سهمیه بگیرد. به هر حال از آن‌ها تشکر می‌کنم.

مصاحبه جنجالی اش که گفته بود امیدوار است سپاهان قهرمان شود

من هیچ وقت چنین چیزی نگفتم، فقط گفتم با این نتیجه سپاهان به قهرمانی امیدوار می‌شود که درست هم بود. اما هیچ وقت برای سپاهان آرزوی موفقیت هم نکردم. الان هم فکر می‌کنم پرسپولیس تیم بسیار خوبی است و می‌تواند با یک مساوی قهرمان شود.

من قراردادی با ماشین سازی ندارم اما هنوز به چیزی فکر نمی‌کنم تا فصل تمام شود. پیشنهادهایی هم هست اما اجازه دهید بعد از بازی پدیده درباره آن صحبت کنیم.

منبع: ورزش سه

The Latest