تلاش لیکنز و شاگردانش برای پایان خوش فصل

https://static2.farakav.com/files/pictures/01405833.jpg

تراکتورسازی در آخرین دیدار هم مقابل پارس جنوبی موفق به پیروزی نشد تا حالا تمام امیدهایش در هفته پایانی به نتیجه تیم همشهری مقابل پدیده باشد.

تراکتورسازی در هفته ماقبل پایانی نیم فصل اول می‌توانست در خانه مقابل پارس جنوبی جم به سه امتیاز برسد تا با توجه به توقف پدیده هم امتیاز این تیم شود و دست بالاتری نسبت به شاگردان یحیی گل محمدی در هفته پایانی داشته باشد.

با این حال این اتفاق رخ نداد و روزهای بد قرمزپوشان آذربایجانی در مقابل شاگردان مهدی تارتار ادامه پیدا کرد تا آنها از 5 مسابقه آخر خود فقط 2 امتیاز کسب کرده باشند. به همین دلیل کنفرانس خبری لیکنز هم تحت تاثیر نتایج بد بود و خبرنگاران از سرمربی بلژیکی تیمشان می‌خواستند تا پاسخگوی نتایج کسب شده باشد.

تراکتورسازی اما همچنان یک هدف بزرگ برای رسیدن دارد؛ آنها که فصل گذشته نتوانستند در میان سهمیه‌های ایران در آسیا باشند، در این فصل هم کار سختی برای رسیدن به این مهم دارند.

تراکتورسازی در پایان هفته 29 ام، 51 امتیازی است و پدیده را با 53 امتیاز بالاتر از خود می‌بیند. آنها اما یک شانس ویژه دارند و اینکه شاگردان یحیی گل محمدی در هفته پایانی و در تبریز باید بازی کنند و این یعنی آنها می‌دانند مسابقه رقیب اصلی در کسب سهمیه اصلا مسابقه آسانی نخواهد بود و آنها با تمام وجودشان بازی می‌کنند تا لیکنز و شاگردانش با کسب سهمیه آسیایی لیگ را تمام کنند و هفته‌های تلخ گذشته را فراموش کنند.

منبع: ورزش سه

The Latest