لیکنز: پنالتی پارس جنوبی درست نبود/ متوجه شعار هواداران تراکتورسازی علیه خودم نشدم

https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1398/02/07/1398020711105523917282214.jpg

جرج لیکنز، سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز معتقد است که پنالتی پارس جنوبی مقابل این تیم درست نبود.

اول از همه می‌خواهم در مورد صحنه پنالتی تیم پارس جنوبی صحبت کنم. پنالتی که برای این تیم گرفته شد درست نبود. در بازی مقابل نساجی و یکی دو بازی دیگر پنالتی‌مان را نگرفتند و در این مسابقه هم برای حریف پنالتی گرفتند.

تعویض احسان حاج‌صفی اجباری بود. او به خاطر مشکل گوارش که داشت قادر به ادامه دادن بازی نبود. به همین خاطر ما مجبور شدیم حاج‌صفی را تعویض کنیم. به خاطر اتفاقاتی که در بازی امروز رخ داد ناراحتم و به همین خاطر نمی‌خواهم زیاد درباره این بازی حرف بزنم.

اگر آن پنالتی که داور برای پارس جنوبی گرفت نبود، ما برنده بازی می‌شدیم. درست است که پارس جنوبی پس از پنالتی شانس داشت که باز هم به ما گل بزند، اما ما باید می‌توانستیم بازی را کنترل کنیم. فشار زیادی روی ما بود، اما این فشار روی پارس جنوبی وجود نداشت.

ما دوست نداشتیم به خاطر دور بودن شربتی از میادین او را بازی بدهیم تا مشکلی برایش پیش نیاید. سید احمد موسوی هم خودش گفت که می‌تواند در دفاع چپ بازی کند و به همین خاطر او را به زمین فرستادیم. ما در نیمه اول در خط‌هافبک هم با یکسری مشکلات مواجه شدیم و نتوانستیم بازی را کنترل کنیم.

به خاطر نتیجه و اتفاقاتی که در بازی امروز افتاد ناراحت هستیم. شاید اگر فرد دیگری بود به نشست خبری نمی‌آمد، اما من به احترام شما (خبرنگاران) به اینجا آمدم که درباره بازی صحبت کنم. فشاری که روی تیم ما وجود داشت، تاثیر منفی روی بازیکنان گذاشت. وقتی گل زدیم همه چیز خوب بود. چون ما روی نوع گلزنی تمرین کرده بودیم، اما متاسفانه بعد از گل یادمان رفت که باید گل دوم را هم بزنیم. همچنین ما باید از تک گلمان دفاع می‌کردیم، اما این کار را انجام ندادیم.

من واقعاً ناراحتم. ما زیاد تمرین کردیم اما مشکلات زیادی داریم که باید آنها را برطرف کنیم. آن پنالتی مهم بود. چون همه چیز دست به دست هم داد تا سه امتیاز را نگیریم. با این حال نباید به این پنالتی و پنالتی‌هایی که در بازی گذشته برای ما گرفته نشد، زیاد دامن بزنیم. چون این مسائل مربوطه به گذشته است. بهتر است که الان آرام باشیم و به آینده فکر کنیم. مقابل سپید رود یکسری اتفاقاتی افتاد که همه در جریانش هستند. در بازی مقابل ذوب‌آهن و پرسپولیس هم همه چیز علیه ما شد.

شعار ‌حیا کن رها کن‌ هواداران علیه خودش

چون من زبان فارسی را متوجه نمی‌شوم، متوجه این شعارها نشدم و الان که شما می‌گویید متوجه این موضوع شدم. ‌ممنون‌ و ‌مرسی‌، تنها کلمات فارسی هستند که من در این مدت یاد گرفتم. من وقتی اینجا هستم، تمام عشق، وجود و قلبم را برای تراکتورسازی دادم. ما باید به این مسئله فکر کنیم که برای آینده چه آماده‌سازی داشته باشیم و چگونه نقاط ضعف‌مان را پوشش بدهیم. ما باید مثل یک باشگاه بزرگ باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

The Latest