امین قاسمی‌نژاد: تراکتورسازی شانس اول قهرمانی است/ مقابل مدعیان قهرمانی نتایج خوبی نگرفتیم

https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1398/01/18/139801181710309617109034.jpg

امین قاسمی‌نژاد، وینگر تیم فوتبال پدیده شهر خودرو تاکید کرد که شانس تراکتورسازی برای دستیابی به عنوان قهرمانی لیگ برتر بیشتر از دیگر مدعیان است.

امتیاز گرفتن در نیم‌فصل دوم خیلی سخت است. ما هم در نیم‌فصل اول نتایج خوبی گرفتیم و خودمان انتظارات را از پدیده بالا بردیم. البته پدیده باید با تیم‌هایی که 50 یا 60 میلیارد هزینه کرده‌اند تفاوت داشته باشد، ولی با این حال تا همین جا هم نتایج خوبی گرفتیم.

این درست است که کارمان برای قهرمانی سخت شده، ولی تلاش می‌کنیم تا سهمیه آسیا را بگیریم و فصل جاری با اتفاقی خوب برای ما تمام شود.

من تصور می‌کردم استقلال شانس اول قهرمانی است، چون هیچ تیمی به اندازه استقلال ما را تحت فشار نگذاشت. شرایط استقلال بعد از دربی تغییر کرد و احساس می‌کنم در حال حاضر تراکتورسازی شانس اول قهرمانی است.

ما هم می‌توانستیم بیشتر امتیاز بگیریم، ولی مقابل مدعیان قهرمانی نتایج خوبی نگرفتیم. ما به پرسپولیس، تراکتورسازی و سپاهان باختیم و دیدارمان با استقلال هم مساوی شد. برای اینکه شانس بیشتری پیدا می‌کردیم باید در این بازی‌ها نتایج بهتری می‌گرفتیم.

من مهاجم نوک نیستم و بیشتر به عنوان وینگر چپ بازی می‌کنم، اما انتظارات از من بالاست. وقتی چند هفته گل نمی‌زنم برخی انتقاد می‌کنند، ولی تلاش می‌کنم تا همیشه بهترین عملکرد را داشته باشم.

در نیم‌فصل اول بیشتر در موقعیت گل قرار می‌گرفتم و گل می‌زدم. امیدوارم در بازی‌های باقیمانده شانس‌های بیشتری داشته باشم و تعداد گل‌هایم را بیشتر کنم. البته مسئله مهم این است که برای پدیده بازیکن تاثیرگذاری باشم و خواسته کادر فنی را در زمین پیاده کنم تا اینکه فقط گل بزنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

The Latest