سرمربی سرخ‌ها به فکر تغییر ترکیب تراکتورسازی مقابل استقلال

https://media.mehrnews.com/d/2019/01/15/4/3014274.jpg

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز تصمیم دارد این تیم را با تغییر در ترکیب اصلی نسبت به بازی قبلی‌اش مقابل استقلال تهران وارد زمین کند.

حساس ترین دیدار هفته هجدهم رقابت‌های لیگ برتر ساعت ۱۵:۳۰ جمعه بین تیم‌های تراکتورسازی تبریز و استقلال تهران در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار می‌شود.

سرخپوشان تبریزی که در نیم فصل اول نتایج نسبتا خوبی را گرفته بودند در تعطیلات میان فصل جرج لیکنز را به عنوان سرمربی خود انتخاب کردند. همچنین این تیم با جذب چند مهره دیگر نظیر کوین کونستانت، اکبر ایمانی و محمدرضا اخباری لیست خود را کامل کرد تا به رویای قهرمانی در لیگ برتر فکر کند.

لیکنز که در دوبازی گذشته تراکتورسازی روی نیمکت این تیم نشسته است توانست ۴ امتیاز کسب کند. سرمربی بلژیکی تراکتورسازی در همین مدت کوتاه به اهمیت بازی‌های این تیم مقابل سرخابی‌های پایتخت پی برده است تا بداند هواداران پرشور تبریزی بیش از هر زمان دیگری منتظر برد مقابل استقلال در ورزشگاه یادگار امام تبریز هستند.

از این رو کادرفنی تراکتورسازی درنظر دارد برای بازی با استقلال تهران پند تغییر در ترکیب اولیه این تیم نسبت به بازی قبلی خود مقابل نساجی مازندران بدهند. لیکنز می‌خواهد اشتباهات خط دفاعی خود را به حداقل برساند تا آنها مقابل ابی پوشان پایتخت دچار استرس نشوند.

از قرار معلوم ترکیب تراکتورسازی مقابل استقلال کاملا تهاجمی خواهد بود و این تیم با دو مهاجم هدف به مصاف شاگردان وینفرد شفر خواهد رفت. باید منتظر ماند و دید لیکنز چه تدبیری برای این پیروزی دارد و چه اتفاقاتی در انتظار بازی بزرگ این هفته از رقابت‌های لیگ برتر است.

منبع: خبرگزاری مهر

The Latest