جنگ اصلی استقلال و تراکتورسازی روی نیمکت است/ پرسپولیس ضرر کرد

https://media.mehrnews.com/d/2018/09/29/4/2912162.jpg

پیشکسوت آبی پوشان با بیان این مطلب که پرسپولیس بابت از دست دادن منشا ضرر کرد، اضافه کرد: منشا می‌تواند بهترین خرید فصل استقلال باشد.

نقطه قوت استقلال در این روزها بازیکنان رو به جلوی این تیم در خط حمله و خط میانی هستند. قدرت استقلال آنقدر در فاز تهاجمی زیادی است که به تیم‌های حریف اجازه نمی‌دهد به خط دفاعی آنها فشار بیاورد.

مهاجمان جدید این تیم

ایسما در همان دقایق اندکی که بازی کرد توانایی‌هایش را نشان داد. او یک مهاجم کامل است و تنها کمی اضافه وزن دارد که باید آن را بر طرف کند. اما به نظر من بهترین خرید فصل استقلال منشا بود.

الان شما ببینید که پرسپولیس خلاء منشا را احساس می‌کند و به اعتقاد من برانکو بابت از دست دادن منشا ضرر کرد. حالا خط حمله پرسپولیس یک منشا کم دارد و این باعث می‌شود تمرکز علیپور هم برای گل زدن از بین برود.

آبی پوشان اگر بازی با تراکتورسازی را هم ببرند و یکی دو بازی دیگر هم بعد از این بازی با پیروزی پشت سر بگذارد یک مدعی جدی برای قهرمانی خواهند بود.

آنقدر که گل زدن تبریزی مرا خوشحال کرد هیچ کدام از اتفاقات دیگر این بازی باعث خوشحالی من نشد. من خودم مهاجم بودم و می‌دانم اگر یک مهاجم در چند بازی پشت سر هم گل نزند چه فشار مضاعفی به او وارد می‌شود.

تبریزی فداکارانه برای استقلال بازی می‌کرد اما متاسفانه نمی توانست گل بزند. گلی که او به پیکان زد باعث شد تا فشار از روی وی برداشته شود و از این به بعد با استرس کمتری بازی کند.

دیدار آبی پوشان و تراکتورسازی

جنگ اصلی را مربیان دو تیم روی نیمکت باید انجام دهند. هر دو تیم به اندازه کافی بازیکن توانمند دارند که بتوانند تفکرات آنها را در زمین اجرا کند و می‌ماند این که مربیان باتجربه و خارجی چه طرح و برنامه‌ای برای پیروزی در این بازی مهم داشته باشند.

منبع: خبرگزاری مهر

The Latest