دیدار پرسپولیس - تراکتور جذاب می‌شود/ نقش برانکو تعیین کننده است

https://media.mehrnews.com/old/Original/1392/01/13/IMG15062782.jpg

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به دیداری که این تیم برابر تراکتورسازی در پیش دارد گفت: بازی این دو تیم به خاطر حضور بازیکنان شاخص جذاب و تماشایی خواهد شد.

دیدار روز یکشنبه پرسپولیس برابر تراکتورسازی

تراکتورسازی یک تیم ریشه دار و قدیمی است و سالهاست که آنها همیشه در صف اول فوتبال کشور حضور داشته و با حمایت پرشور هوادارانشان نمایش خوبی از خود به جای گذاشتند.

در هفته‌های اخیر این تیم بعد از رفتن توشاک با محمد تقوی جوان نتایج قابل قبولی کسب کرده و توانسته خود را به بالای جدول برساند و اعتقاد دارم با شرایطی که دو تیم دارند علاقمندان به فوتبال باید شاهد یک بازی جذاب، پربرخورد و تکنیکی باشند.

رضا ترابیان ادام داد: در تیم تراکتور سه کاپیتان تیم ملی حضور دارند که هر کدام وزنه‌ای برای تراکتورسازی هستند و این می‌تواند در طول بازی بسیار جذاب باشد اما در مورد پرسپولیس هم باید بگویم این تیم با بردی که برابر پیکان به دست آورد و بازگشت ملی‌پوشانش می‌تواند مقابل تراکتور نمایش قابل قبولی از خود ارائه دهد و مطمئن باشید یکی از بازی‌های خوب لیگ هجدهم را روز یکشنبه علاقه مندان به فوتبال خواهند دید.

نقش برانکو در موفقیت‌های گذشته و این روزهای پرسپولیس

او یک تورنمنت آسیایی را تا فینال پیش رفت و اگر پنجره نقل و انتقالات این تیم بسته نبود، مطمئناً برانکو می‌توانست به قهرمانی در لیگ قهرمانان دست پیدا کند. نقش او انکارناپذیر است و با تجربه بالایی که در او وجود دارد، بارها توانسته شکست را با پیروزی عوض کند. من همیشه گفته ام برانکو یک مربی توانا است که موفقیت‌های زیادی می‌تواند در فوتبال ایران با پرسپولیس به دست آورد و مطمئن باشید در نیم فصل دوم و با آمدن بازیکنان جدید این تیم بهتر از گذشته ظاهر خواهد شد.

هواداران پرسپولیس باید روز یکشنبه تیمشان را تنها نگذارند. البته آنها همیشه به تیمشان تعصب داشته و در بدترین شرایط کنار تیمشان بودند اما روز یکشنبه بسیار با روزهای دیگر متفاوت است و پرسپولیس نیاز شدیدی به هواداران متعصبش دارد.

منبع: خبرگزاری مهر

The Latest