اسماعیلی‌فر: نمی‌توانستم پاس حاج صفی را گل نکنم

https://static.farakav.com/files/pictures/01336299.jpg

هافبک تراکتورسازی ابراز امیدواری کرد روند خوب این تیم ادامه داشته باشد و در پایان فصل با نتایج خوب هواداران خوشحال شوند.

برتری تراکتورسازی مقابل پیکان

بازی با پیکان مسابقه سختی برای ما بود. در جدول رده بندی ما و پیکان شرایط نزدیک به همی داشتیم و تقریبا این بازی 6 امتیازی بود. ما باید این مسابقه را با برد پشت سر می‌گذاشتیم و این در حالی بود که بیرون از خانه هیچ بردی نداشتیم. از سوی دیگر پیکان کادرفنی و بازیکنان خوبی دارد. دو گلی که در دقایق ابتدایی زدیم به سودمان تمام شد و خوشبختانه توانستیم یک برد ارزشمند را کسب کنیم.

ما تیم خوبی داریم. تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه و باانگیزه را در اختیار داریم و با این شرایط می‌توانیم شرایط خود را در بالای جدول حفظ کنیم. خوشحالم که با برد اخیر به کورس قهرمانی رسیدیم و با توجه به طرفداران زیادی که داریم، انتظارات از ما بالا است و امیدوارم بتوانیم این شرایط خوب را در بالای جدول حفظ کنیم.

گلی که وارد دروازه پیکان کرد

ما در این فصل اصلا روی ضربات ایستگاهی گل نزده بودیم و در این بازی روی ارسال‌های خوب حاج صفی به این مهم رسیدیم. او پاسی برای من فرستاد که نمی توانستم گل نزنم و خوشحالم که توانستم برای تیمم گل بزنم و تاثیرگذار باشم. من همیشه در هر بازی نهایت تلاشم را می‌کنم تا برای تیمم مثمرثمر باشم و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

تقابل با ذوب‌آهن در هفته دوازدهم

ذوب آهن تیمی است که سالها در آن بازی کردم و به نوعی فوتبالم را مدیون این تیم هستم. من حدود 5 سال آنجا بازی کردم و خاطرات خوبی از آنجا دارم. در لیگ قهرمانان هم با پیراهن ذوب آهن بازی کردم و برای آن مجموعه احترام قائلم. با این حال الان سرباز تراکتور هستم و برای موفقیت تیمم هر کاری می‌کنم. امیدوارم روز جمعه بازی خوبی انجام دهیم و هر تیمی که لیاقتش را دارد، پیروز زمین باشد.

منبع: ورزش سه

The Latest