زنوزی: آرامش تراکتور خط قرمز من است/ وابستگان و نزدیکانم اجازه دخالت در امور باشگاه را ندارند

http://www.anaj.ir/Upload/Image/1397/08/Orginal/c645beae093f455687c524c35a887d7d..JPG

مالک باشگاه تراکتورسازی اعلام کرد، وابستگان و نزدیکانش اجازه دخالت در امور این باشگاه را ندارند.

تمرکز و سعی ما از بدو در اختیار گرفتن باشگاه تراکتورسازی ایجاد ثبات و جاری کردن اصول حرفه‌ای در این مجموعه بوده و چارت به وجود آمده نیز تاکنون در همین راستا تعیین شده است.

بنده و هیات مدیره در امر هدف‌گذاری و تبیین چشم انداز در کنار آقای اسدی هستیم و ایشان در امور اجرایی دارای اختیار کامل است.

باشگاه تراکتورسازی یک زنوزی دارد و بقیه افراد نزدیک و منتسب به بنده هیچ سمت و دخالتی در باشگاه ندارند و تریبون اصلی و رسمی خود بنده هم وب‌سایت رسمی باشگاه است.

آرامش تراکتور خط قرمز من است و در این رابطه حتی برای نزدیک‌ترین افراد و اعضای خانواده‌ام هم استثناء قائل نیستم و حتی به مسئولان باشگاه دستور داده‌ام که از حضور وابستگان من در اطراف باشگاه و کنار تیم جلوگیری کنند.

هیچ فردی اجازه سوءاستفاده از ارتباط با بنده در رابطه با باشگاه تراکتورسازی را ندارد

باشگاه تراکتور متعلق به میلیون‌ها مردم عاشقی است که با این تیم زندگی می‌کنند و صیانت و حفاظت از آن مسئولیت بزرگی است که بر عهده ما قرار گرفته، لذا با تمامی توانم در این راه تلاش خواهم کرد.

تنها رسانه‌های رسمی باشگاه وب سایت رسمی به آدرس www.tractor-club.com، کانال و پیج اینستگرامی @tractorclub1970 می‌باشد و تنها مطالب منتشره در این رسانه‌ها مورد تایید شخص اینجانب می‌باشد.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی آناج

The Latest