رامین ‌ تراکتور؛ نزدیک تر از همیشه؟!

http://tabrizeman.ir/wp-content/uploads/2018/10/8881076_136.jpg

چند روزی هست که بحث توافق رضاییان با تراکتورسازی در صدر اخبار فضای مجازی شنیده می‌شود که شاید این خبر بی ارتباط با حذف رضاییان از اردوی آخر لیست کی روش نباشد.

همچنین گفته می‌شود که کارلوس کیروش سرمربی تیم ملی دلیل حذف یکی از ستاره‌هایش از لیست آخر را بدون تیم ماندن این بازیکن اعلام کرده است و به رامین اولتیماتومی داده تا در خصوص انتخاب باشگاهش دست روی دست نگذارد.

رامین که پیشنهاد جذاب تراکتوری‌ها و بازی در فضای مهیج یادگار امام جواب را بخاطر بازی در اروپا رد کرده بود حالا که پیشنهادی در دست ندارد با کاهش رقم پیشنهادی اش به سرخپوشان در اندیشه بازگشت به تبریز است و تراکتورسازی می‌خواهد بعد از بازی روز جمعه با پیکان از خرید جدید اش رونمایی کند!

سوال روز؛ آیا رامین در قبال تصمیمات حرفه‌ای باشگاه کوتاه می‌آید؟!

گفته می‌شود یکی از دلایل اصلی در به بن بست خوردن مذاکرات تراکتور با رامین، پیشنهادات و خواسته‌های غیر منطقی این بازیکن در رقم و مدت کوتاه قرارداد بود. باید دید مسئولان باشگاه تراکتورسازی که این فصل با اکثر بازیکنانشان قراردادی کمتر از دوساله و ۳ ساله امضا نکرده اند زیر بار خواسته‌های رضائیان می‌روند و استثنائاً در مورد این بازیکن تابو شکنی می‌کنند؟! یا رامین از خواسته‌های خود کوتاه می‌آید؟

واکنش باشگاه تراکتور: قبلا می‌خواستیم الان نمی خواهیم!

رضاییان در ابتدای نقل و انتقالات در لیست بازیکنان مدنظر ما بود و پیشنهاد خوبی هم به او دادیم و منتظر پاسخ این بازیکن بودیم، اما او پیشنهاد ما را قبول نکرد و بیان کرد قصد دارد در اروپا بازی کند.

در حال حاضر رضاییان مدنظر باشگاه تراکتورسازی نیست و بحث پیوستن این بازیکن به تیم ما صحت ندارد و این موضوع گمانه زنی رسانه‌هاست. با توجه به اینکه رضاییان بدون تیم مانده است بنابراین دلار‌ها و واسطه‌ها انتقال این بازیکن به تراکتورسازی را مطرح کردند که این موضوع درست نیست.

ما زمانی که با بازیکن قرارداد می‌بندیم از طریق سایت باشگاه به اطلاع عموم می‌رسانیم و اکنون هم قصد جذب بازیکن جدید نداریم.

حال باید دید که ماجرای جذاب و تکراری رامین و تراکتور به کجا خواهد کشید و آیا رامین چهارمین ستاره تیم ملی در ترکیب تراکتورسازان خواهد بود؟!

منبع: پایگاه خبری تحلیلی تبریزمن

The Latest