خالد شفیعی: راهی جز شکایت از تراکتورسازی برایم باقی نمانده است

https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1397/06/03/1397060309545651415139704.png

خالد شفیعی، مدافع میانی تیم فوتبال سپاهان گفت: متاسفانه هنوز طلبم را از باشگاه تراکتورسازی دریافت نکرده‌ام و راهی جز شکایت از این باشگاه برایم باقی نمانده است.

وضعیت فعلی سپاهان

تیم ما شرایط خوبی دارد. هر چند تعطیلی مسابقات لیگ برتر برای ما و خیلی از تیم‌ها خوب نیست، اما طبق برنامه کادر فنی تمرینات را جلو می‌بریم و حالا هم خودمان را آماده بازی با نساجی مازندران می‌‌کنیم.

سپاهان در همه بازی‌ها برای برد بازی می‌‌کند و در این بازی هم دنبال کسب 3 امتیاز هستیم. در خانه بازی می‌کنیم و باید بهترین استفاده را از شرایط میزبانی ببریم. الان هم نباید زیاد به این موضوع توجه کنیم که کجای جدول هستیم. چون فعلاً مهم این است که بازی‌ها را ببریم و خوب امتیاز بگیریم.

بحث طلبی که از این باشگاه دارد

از سال 91 از باشگاه تراکتورسازی طلبکار هستم و در این چند سال هم با مدیران مختلف باشگاه در این خصوص صحبت کردم که نتیجه‌ای حاصل نشد. آخرین بار که با آقای اسدی مدیرعامل باشگاه حرف زدم، به ایشان گفتم که بهتر است تعامل کنیم و این قشنگ نیست که من از تراکتورسازی شکایت کنم، اما متاسفانه هیچ اتفاق جدیدی رخ نداده است. حتی تلاش کردم با آقای زنوزی هم صحبت کنم، اما موفق نشدم.

با این شرایط متاسفانه راهی جز شکایت از تراکتورسازی برایم باقی نمانده است. من این تیم را دوست دارم و دوست خواهم داشت، اما متاسفانه برخوردهایی صورت می‌گیرد که اصلاً درست نیست. متاسفانه برای گرفتن حقم باید شکایت کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

The Latest