پیروزی پرگل تراکتورسازی در دومین دربی دستگرمی/ طوفان مهاجم اسکاتلندی عقاب را زمین‌گیر کرد!

http://www.anaj.ir/Upload/Image/1397/07/Orginal/b6fc5259adbf478a8aad275a1314db7f..jpg

تیم تراکتورسازی در دیداری تدارکاتی مقابل حریف دسته سومی خود عقاب تبریز به پیروزی دست یافت.

وقفه بوجود آمده در مسابقات لیگ برتر فوتبال به دلیل اردوی تیم ملی موجب شده است تا تیم‌ها برای حفظ آمادگی بازیکنان خود و برای اینکه از شرایط مسابقه به دور نمانند، به بازی‌های دوستانه روی بیاورند.

در این راستا، سرخ‌پوشان فوتبال آذربایجان از ساعت 12 امروز (جمعه) در دومین دیدار تدارکاتی خود در ورزشگاه بنیان دیزل به مصاف تیم دسته سومی عقاب تبریز رفتند که این بازی با نتیجه پرگل 4 بر 2 به سود تراکتورسازان پایان یافت.

محمد تقوی، سرمربی موقت تراکتورسازی تیمش را با ترکیب محسن فروزان، محمد طیبی، علی عبدالله زاده، دانیال اسماعیلی‌فر، رضا شربتی، مهدی مهدی‌پور، علی‌رضا نقی‌زاده، احسان پهلوان، قائم اسلامی‌خواه، سوگیتا و هری اروین روانه میدان کرد.

یاران تقوی در این دیدار دوستانه شروع طوفانی داشتند و هنوز 2 دقیقه از آغاز بازی نگذشته بود که لی هری اروین موفق به گشودن دروازه حریف شد. این بازیکن در دقایق 18 و 20 نیز دو بار دیگر گلزنی کرد تا هت‌تریک کرده و تیمش را 3 بر صفر پیش بیاندازد.

مهاجم اسکاتلندی تراکتور درحالی در 20 دقیقه نخست این بازی موفق به ثمر رساندن 3 گل شد که از زمان حضورش در این تیم نتوانسته بود برای تیمش گلزنی کند و همین امر او را در بازی‌های اخیر از ترکیب اصلی به روی نیمکت منتقل کرده بود.

در ادامه نیمه اول، تیم عقاب در دقیقه 29 یکی از گل‌های خورده را جبران کرد تا این نیمه با نتیجه 3 بر یک به سود تراکتور خاتمه یابد.

با آغاز نیمه دوم، کادر فنی تراکتورسازی دست به چند تغییر زد که بر این اساس، علیرضا حیدری، محمدرضا مهدی‌زاده، ایمان سلیمی، علی اسماعیلی، سبحان خاقانی و امیر نصرآزادانی به عنوان بازیکنان تعویضی وارد زمین شدند.

در دقیقه 65 دانیال اسماعیلی‌فر به دنبال خطای هندی که روی خط دروازه خودی انجام داد، با کارت قرمز مستقیم داور اخراج شد تا یک پنالتی نیز به سود حریف اعلام شود که این ضربه به گل دوم عقابی‌ها بدل شد تا اختلاف به حداقل برسد.

با این حال و با وجود اینکه تراکتوری‌ها با یک یار کمتر به بازی ادامه می‌دادند، 4 دقیقه بعد توسط امیر نصرآزادانی به گل چهارم رسیدند تا درنهایت این بازی را با حساب پرگل 4 بر 2 به سود خود خاتمه دهند.

سرخ‌پوشان چند روز پیش در نخستین بازی تدارکاتی خود رودرروی دیگر تیم همشهری خود یعنی شهرداری تبریز قرار گرفتند که با 3 گل این تیم دسته اولی را مغلوب کردند.

گفتنی است تراکتورسازی روز شنبه، بیست و هشتم مهرماه در آخرین مسابقه هفته نهم لیگ برتر فوتبال میهمان صنعت نفت آبادان خواهد بود.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی آناج

The Latest