یادداشت مدیر رسانه‌ای تراکتور پس از ۶ تایی کردن استقلال خوزستان

http://www.anaj.ir/Upload/Image/1397/07/Orginal/ed06481ce4d94716a131cd27bef76187..JPG

مدیر رسانه‌ای جدید باشگاه تراکتورسازی پس از پایان دیدار تیمش مقابل استقلال خوزستان یادداشتی را منتشر کرد.

جعفر محرم‌پور که به تازگی مسئولیت مدیر رسانه‌ای باشگاه تراکتورسازی را با حکم مدیرعامل این باشگاه عهده‌دار شده است، پس از پیروزی پرگل سرخ‌پوشان آذربایجان در هفته هشتم لیگ برتر فوتبال دست به قلم شده و با انتشار یادداشتی تحت عنوان ‌هواداران و تیم با هم پیروز شدند؛ جمعه ششم مهرماه در تاریخ برای تراکتور ماندگار شد‌ و متن زیر به ستایش از این تیم و هوادارانش پرداخت:

‌جمعه ششم مهرماه در تاریخ برای تراکتور ماندگار شد. تمام اتفاقات خوب دست به دست هم داد تا شادی را که همه به دنبال آن هستیم در جامعه تکثیر شود.

همه یک‌دل آمدند و همدل پشت تیم ایستادند، تا بغضمان از این همه خوبی بترکد. آمدند تا پرچم تراکتور برافراشته تر شود. چه حس خوبی است که از دروازه تا نوک پیکان حمله کمترین خطا را داشته باشی، دروازه بان ارزشمندت کلین شیت کند، خط دفاعی ات استحکام خود را ثابت کند،خط‌هافبک وظایفش را در دویدن و دویدن به منصه ظهور برساند، سوگیتا همان سوباسای تماشاگران باشد، کاپیتان با تمام وجود تیمت را هدایت کند، عبداله‌زاده و دژاگه حقانیت خود را با گل‌هایشان اثبات کنند و از همه‌مهمتر استوکس دلاورانه آقای گلی را به شما عاشقان تراکتور تقدیم کند. نیمکت تراکتور هم همپا با آنان که داخل زمین بودند بجنگند و غیرت خود را نشان دهند. امروز روز همدلی بود تا تمام اتفاقات خوب با هم بیفتند.

ما همچنان بر سر عهدمان با شما هستیم؛ موفقیت تراکتور همان عهدِ استوارِ ماست، اما طی‌کردن این میسر ممکن نخواهد بود جز با نگاهی عاشقانه و خالصانه و بدون حاشیه به محبوب قلب‌ها، تراکتور. و‌ این اتفاق قطعاً با حضور پرشور هواداران عاشق، شکل گرفت؛ همان‌جا که دوباره دست‌دردست و نفس‌به‌نفسِ هم فریاد کشیدیم که: ‌یل یاتار، طوفان یاتار، یاتماز تراختور پرچمی‌

تدوام حضور پرشورتان بار دیگر، تراکتور را به اوج‌ها پیش خواهد برد. راستی امروز تولد امیر یوسفی مربی دروازه بان‌های تیم هم است، این پیروزی بهترین هدیه تولد او بود.

عزت زیاد و ایام به‌کام.

جعفر محرم پور-مدیر رسانه‌ای باشگاه تراکتورسازی‌

منبع: پایگاه اطلاع رسانی آناج

The Latest