نقی زاده: یادم نیست توشاک خداحافظی کرد یا نه!

https://static.farakav.com/files/pictures/01313847.jpg

هافبک تراکتورسازی معتقد است تمام امکانات برای نتیجه گیری را در اختیار دارند و باحمایت هواداران به این مهم خواهند رسید.

تساوی شب گذشته تراکتور و پدیده در مشهد

پدیده تیم خیلی خوبی دارد البته ما هم تیم بسیار خوبی هستیم. نیمه اول زیاد خوب نبودیم ولی نیمه دوم سوار بر بازی شدیم و فوتبال خوبی بازی کردیم.

پدیده 5 بازی متوالی برنده شده بود و این اتفاقی نیست و تیم قابل احترامی هستند. برخلاف چند بازی قبلی در این بازی گلی نخوردیم و از این بابت خوشحالیم. فکر نمی کنم از کورس عقب مانده باشیم و این هفته با حضور هواداران انشاالله اگر 3 امتیاز بازی را بگیریم، روند رو به رشدمان را ادامه خواهیم داد.

وی درباره اینکه آیا کادرفنی می‌تواند شجاعی و دژاگه را از ترکیب بیرون بکشد، بیان کرد:‌نه اصلا چنین فضایی وجود ندارد. خیلی‌ها از شرح وظایفی که مربی به بازیکنان داده باخبر نیستند و مورد خاصی از این بابت وجود ندارد.

بازی جام حذفی مقابل صنعت نفت

متاسفانه در بازی‌ای که 3 بر 1 جلو بودیم، دقایق پایانی ورق برگشت. با این حال بازی با صنعت نفت تمام شده و ما نیز بابت آن مسابقه بسیار ناراحتیم. جا دارد همین جا به نمایندگی از تک تک بازیکنان از هوادارانمان عذرخواهی کنم، امیدمان را به لیگ برتر بسته ایم و انشاالله این جمعه هم با حمایت هواداران 3 امتیاز بازی را بگیریم و خودمان را به بالای جدول نزدیک تر کنیم.

جا دارد تشکر ویژه‌ای از آقای زنوزی داشته باشم. با این بازیکنان و امکاناتی که تدارک دیده اند ما هیچ دغدغه‌ای نداریم. شاید حتی در آسیا هم تیمی پرواز اختصاصی نداشته باشد و ما هم باید با نتیجه گیری از شرمندگی آقای زنوزی دربیاییم. تراکتور تغییرات زیادی داشته و هنوز با تراکتور مدنظرمان فاصله داریم، با اینکه فعلا پنجم جدولیم ولی با یک برد تا رده سوم نیز می‌توانیم خودمان را بالا بکشیم. در کل با این تراکتوری که آقای زنوزی تدارک دیده اند هیچ کم و کاستی برای عدم نتیجه گیری نداریم و من این قول را می‌دهم که تا آخر فصل جزو مدعیان قهرمانی خواهیم بود.

آیا قول قهرمانی هم می‌دهد

تیم از لحاظ ساختاری تغییر یافته و نیاز به زمان دارد. ولی ما تمام تلاشمان را خواهیم کرد حتی تیم قهرمان شود و هیچ چیزی کم و کاست نداریم، با این حال اگر هم این اتفاق نیفتاد، آقای زنوزی برای باشگاه برنامه بلندمدت دارند و از هواداران می‌خواهم صبور باشند و از تیم حمایت کنند تا ما هم رفته رفته تراکتور را به جایگاه واقعی اش برسانیم.

بعد بازی حذفی خیلی ناراحت بودیم و من یادم نیست ایشان خداحافظی کردند یا نه! بازیکنانی که بازی می‌کردند سریع دوش گرفتند و رفتند، شاید با بقیه بازیکن‌ها خداحافظی کرده باشند که من اطلاعی ندارم.

تجربه کار با توشاک

آقای توشاک مربی بزرگی بودند و جا دارد از زحمات ایشان نیز تشکر کنیم ولی تصمیم خودشان بود که با تیم ادامه همکاری ندهند و ما به تصمیمشان احترام می‌گذاریم.

برخی انتقادات که به توشاک بعضی تصمیمات فنی و حتی نوع تمرین دهی وی وجود دارد چیست

من خودم را در جایگاهی نمی بینم که انتقادی به آقای توشاک کنم. ما بازیکنیم و تمام تلاشمان را می‌کنیم که در خدمت تیم باشیم و به هر نحوی شده با تلاش و نتیجه گیری دل مردم آذربایجان را شاد کنیم.

باوجود مدیری مثل آقای زنوزی که در راس تیم هستند و از همه نظر شرایط را می‌سنجند و عمل می‌کنند، نگرانی این گونه مسایل را نداریم، مطمئنا ایشان بهترین تصمیم را برای باشگاه می‌گیرند.

منبع: ورزش سه

The Latest