سلیمی: بازی کنار دژاگه و شجاعی لذت‌بخش است

https://static.farakav.com/files/pictures/01334077.jpg

ایمان سلیمی می‌گوید بازیکنان تیم تراکتورسازی از انگیزه و روحیه بالای مسعود شجاعی و اشکان دژاگه لذت می‌برند و به خوبی از تجربیاتشان استفاده می‌کنند.

ایمان سلیمی مدافع میانی تیم تراکتورسازی تبریز روز گذشته 90 دقیقه برای این تیم به میدان رفت و در جریان تساوی بدون گل تراکتور و پدیده، نمایش قابل قبولی از خود ارائه کرد. سلیمی که پس از آغاز لیگ به جمع تی تی‌ها اضافه شد، در گفتگو با ورزش سه راجع به موضوعات مختلف صحبت کرد که ماحصل آن را در زیر می‌خوانید:

ما در کل هفته می‌دانستیم بازی سختی داریم، بعد از اتفاقات جام حذفی کل تیم تمرکزشان را گذاشتند روی تک تک بازی‌های لیگ و مخصوصا بازی پدیده که بازی بیرون از خانه ما بود. می‌خواستیم به روند امتیازگیری مان در لیگ ادامه دهیم؛ بازی هم بسیار سخت بود و دو تیم بسته بازی کردند و طوری نبود که موقعیت زیادی خلق شود. حالا خداراشکر توانستیم اول از همه در دفاع خوب کار کنیم و گل نخوریم و یک امتیاز بگیریم اما می‌توانستیم در فاز هجومی بهتر کار کنیم.

کار کردن با محمد تقوی و امیرحسین پیروانی پس از اخراج توشاک

آقای تقوی و پیروانی شناخت کلی نسبت به بازیکنان داشتند. ما در تمریناتی هم که داشتیم قرار نبود چیزی را تغییر دهیم و در طول این یک هفته دنبال تغییرات بزرگ و اساسی نبودیم. روند تیمی ما مشخص است، بازیکنان مشخص هستند و همه در یک قالب تیمی کار می‌کنند و فقط نیاز داریم بیشتر تلاش کنیم و بیشتر تمرین کنیم تا در طول بازی‌ها بیشترین امتیاز را کسب کنیم.

من اینجا آمده ام که بهترین عملکردم را داشته باشم و فقط موفقیت تیم مهم است. من هم سعی می‌کنم بیشتر از قبل، بیشتر از پارسال تلاش کنم، تمرین کنم تا بتوانم عملکردم بهتر شود. در سنی هم هستم که فقط به پیشرفت فکر می‌کنم و موضوع دیگری نیست که بخواهم روی آن تمرکز کنم.

آقای زنوزی کامل شناختی نسبت به فوتبال ایران دارند. ایشان مدیریت کردند، مدیریت ورزشی هم داشتند و می‌شود گفت اینجا هم یک شرایطی فراهم است که تماشاگران بسیار خوبی هستند و حامی این تیم هستند همیشه. این یک پروسه زمان بر است و نمی توانیم بگوییم از بازی اول یا دوماه سه ماهه می‌خواهیم کار بزرگی کنیم! اما اهدافمان بزرگ هستند و فقط با همدلی و تلاش تک تک بازیکنان می‌توانیم به این اهداف برسیم.

برای تک تک بازیکنان، مخصوصا جوان تر بازی و تمرین کنار بازیکنانی چون دژاگه، شجاعی و حاج صفی اتفاق بسیار بزرگی است. آن‌ها انگیزه بسیار بالایی دارند و ما واقعا لذت میبریم وقتی کنار همچین بازیکنایی تمرین می‌کنیم و کنارشان متوجه می‌شویم که چه انگیزه و روحیه بالایی دارند و به دیگران هم انتقال می‌دهند. می‌شود از تجربیاتشان بیشترین استفاده را کرد و تک تک بچه‌ها فقط و فقط تلاش می‌کنیم تراکتورسازی موفق باشد.

حمایت هواداران فقط به امسال باز نمی گردد و سال‌های قبل هم بوده است. تمام تماشاگران که اینجا هستند، همیشه حامی تیم بوده اند. چه در روزهای خوب و چه در روزهای تلخ. اما فصل طولانی است و ما در تک تک بازی‌ها تلاش می‌کنیم تا آن‌ها هر هفته شاد باشند.

من الان تمام تمرکزم روی بازی‌های باشگاهی است و هدفم این است که عملکردم را بهتر کنم باقی کار به نظر کادرفنی باز می‌گردد و من اولویت اولم موفقیت تیم تراکتورسازی تبریز است.

منبع: ورزش سه

The Latest