شایعه‌سازان واقعیت راببینند/ مقابل قویترین تراکتور بازی داریم

https://media.mehrnews.com/d/2018/08/03/4/2851678.jpg

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز گفت: امیدوارم تمام شایعه سازان واقعیت را ببینند که باید مقابل قوی‌ترین تیم تاریخ تراکتورسازی بازی کنیم

وضعیت کادر فنی ماشین سازی تبریز در آستانه بازی با تراکتورسازی

بدون شک گزینه سرمربیگری تیم داخلی است و هرگونه صحبت درباره جذب مربی خارجی شایعه است.

پس از بازی با تراکتورسازی در این‌باره تصمیم گیری می‌کنیم و سعی می‌کنیم با یک انتخاب صحیح و اصولی، نتایج ضعیف هفته‌های ابتدایی را هم جبران کنیم.

دربی تبریز بین تراکتورسازی و ماشین سازی

باید واقع بین باشیم. با قدرتمندترین تیم تاریخ باشگاه تراکتورسازی بازی داریم. این باشگاه هزینه کرده است و بازیکنان خیلی خوبی دارند. آنها در بازی‌های اخیر خود هم قدرتمند ظاهر شدند. وقتی با سپاهان در اصفهان مساوی می‌کنند و تا آخرین ثانیه برای بردن می‌جنگند یعنی کار سختی پیش روی ما خواهد بود.

صحبت‌های برخی شایعه‌سازان که احتمال تبانی در دربی تبریز را به دلیل حضور محمدرضا زنوزی در باشگاه تراکتورسازی و حضور وی به عنوان مالک سابق ماشین سازی را مدعی شده بودند

واقعا این صحبت‌ها وهم و خیال است. من نمی دانم چرا چنین حرف‌هایی باید به مخیلات آنها هم بیاید. باید واقعیت را دید. تراکتورسازی یکی از جدی ترین مدعیان قهرمانی است. تیم ما در هفته‌های قبلی مقابل تیم‌های بحران زده مانند سپیدرود رشت که مشکل مدیریتی داشت نتیجه نگرفت. آنوقت انتظار داریم در عرض یک هفته برای مدعی قهرمانی کری خوانی کند؟!

صحبت‌هایم به این معنا نیست که خودمان را از پیش بازنده بدانیم. تراکتورسازی هستیم و تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا نتیجه درخور شان بگیریم. ماشین سازی هواداران متعصب و قدیمی خودش را دارد. پس طبیعی است بازیکنان برای رضایت آنها بجنگند.

احتمال بازگشت یوسف سیدی از تراکتورسازی به ماشین سازی

او خودش تصمیم گرفت به تراکتورسازی برود. اما همچنان او را می‌خواهیم. بازیکنی است که می‌تواند در چند پست بازی کند و اگر بخواهد بازگردد با کمال میل استقبال می‌کنیم. چون در پست‌هایی که او بازی می‌کند کمبود مهره داریم.

منبع: خبرگزاری مهر

The Latest