دایی: در تاکتیکی‌ترین بازی لیگ حق‌مان باخت نبود/ تماشاگران نبودند تراکتورسازی شکست می‌خورد

http://www.anaj.ir/Upload/Image/1397/05/Orginal/1ebac72e9fda4405a2bed63d9d965259..JPG

سرمربی تیم فوتبال سایپا مدعی شد حق تیمش در دیدار مقابل تراکتورسازی تبریز شکست نبوده است.

علی دایی پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: دو تیم فوتبال خوبی به نمایش گذاشتند. کلاً بازی کیفیت خوبی داشت و در این بازی ما مستحق شکست نبودیم. ما امروز یک بازی خوب را به نمایش گذاشتیم. به نظر من این مسابقه می‌تواند یکی از بهترین و تاکتیکی‌ترین بازی‌های لیگ لقب بگیرد.

ما پا به پای تراکتورسازی کار کردیم و حتی در لحظاتی بهتر از این تیم بودیم، اما متاسفانه توپ‌های‌مان گل نشد. ما شروع خوبی داشتیم، اما تمرکز خود را در بعضی صحنه‌ها از جمله گل تراکتورسازی از دست دادیم. در صحنه گل بازیکنانم حواس‌شان نبود که بازی آغاز شده است و برخی از آنها پشت به توپ بودند. من قبل از بازی هم تاکید کرده بودم که تراکتورسازی بازیکنان بزرگی دارد که می‌توانند سرنوشت‌ساز باشند.

پس از گل هر کاری کردیم، نتوانستیم گل تساوی را به ثمر برسانیم. با این حال من از نحوه فوتبال بازیکنان‌مان راضی هستم و می‌دانم این تیم در ادامه می‌تواند خیلی حرف‌ها برای گفتن داشته باشد. من قبل از بازی هم تاکید کرده بودم نباید فاصله زیادی بین خطوط‌مان ایجاد شود. با این حال باید نقاط ضعف خود را آنالیز کنیم.

متاسفانه این کار را درست انجام ندادیم و تمرکز خود را از دست دادیم. در صحنه گل، تراکتورسازی کرنر را زود زد و به گل رسید. یکی دو بازیکن ما زیاد توپ لو دادند. درصد اشتباهات و لو دادن توپ آنها زیاد شده بود، اما اگر بازی خودمان را می‌کردیم، می‌توانستیم به گل برسیم. در نیمه اول شرایط آب و هوایی خوب بود، ‌اما در نیمه دوم، باد به سمت زمین ما می‌وزید. شاید این‌ها توجیه باشد. ما باید بهتر از این‌ها باشیم. مطمئنم نقاط ضعف خود را در خط حمله برطرف می‌کنیم. در این دیدار موقعیت‌های خوبی را از دست دادیم. این تیم آینده روشنی در پیش دارد و خیلی خیلی بهتر از این کار می‌کنیم.

آماری که می‌دهید اشتباه است. فصل گذشته از چهار بازی، چهار برد نداشتیم. شما فصل گذشته را نگاه کنید. اگر من سرمربی تیم بودم، می‌گویم فصل قبل چهار بازی اول را نبردیم.

برخی بازیکنان از تیم ما رفتند و برخی بازیکنان به تازگی به سایپا آمده‌اند. در این بازی خوب کار کردیم و می‌توانستیم برنده بازی شویم، اما از موقعیت‌های خود استفاده نکردیم. در دیدار قبلی هم می‌توانستیم با استفاده از فرصت‌های خود به پیروزی برسیم، اما نه در این هفته و نه هفته قبل، این اتفاق برای ما رخ نداد.

وجود هواداران می‌تواند خیلی به تیم کمک کند و به تیم انگیزه دهند. متاسفانه ما در زمین خودمان و خارج از خانه میهمان هستیم. اگر این هواداران نبودند، شاید تراکتورسازی با شکست از زمین بیرون می‌آمد. ورزش و فوتبال بدون هواداران معنی پیدا نمی‌کند. آنها خیلی تاثیرگذار هستند و می‌توانند خیلی به تیم کمک کنند.

تیم شما نسبت به بازی‌های قبلی، تغییر سیستم داده بود و بهتر از دیدارهای قبلی بود. با این حال تراکتورسازی باید به هماهنگی برسد. هر چقدر که از بازی‌ها می‌گذرد، تراکتورسازی تیم بهتر و هماهنگ‌تری می‌شود.

سرمربی سایپا درباره نیمکت‌نشینی مهدی ترابی اظهار داشت: ما همیشه از بازیکنان آماده خود استفاده می‌کنیم و هر کسی خوب باشد، از او استفاده خواهیم کرد.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی آناج

The Latest